Poradnik Pozycjonowanie stron internetowych

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Recenzja książki Poradnik Pozycjonowanie stron internetowych – Euzebiusz Krzyżak z portalu pozycjoner.biz.


We wstępie napisane jest m.in. czemu warto pozycjonować, trochę danych udziału wyszukiwarek, klikalności w Linki sponsorowane – mogę powiedzieć, że o ile w niektórych książkach przebrnięcie przez wstęp jest baaardzo ciężkie i często pomijane, to tu całkiem przyjaźnie przechodzimy do kolejnego rozdziału.
(…) brakło mi tych negatywnych elementów – m.in. opisać jak strona we flashu jest podatna na pozycjonowanie, jak dodawać flasha by nie szkodziło to pozycjonowaniu
, coś o ukrywaniu tekstów, cloaking’u i innych nieetycznych metodach optymalizacji które bezpośrednio grożą banem.
Sposoby pozycjonowania – o ile początkujący będzie miał łopatologicznie wytłumaczone dodawanie do katalogów, precli, coś o stawianiu zapleczu na najpopularniejszych CMSach, to już średnio zaawansowany pozycjoner troszkę się rozczaruje (…)
Ciekawostką książki jest ostatni rozdział “przepis na pozycjonowanie” – nie zdradzę co w nim konkretnie jest… ale tych początkujących powinno to ucieszyć. Jednak jak podkreślam początkujących – którzy na forum wypisują “jak wypozycjonować stronę” – tu mają odpowiedź.
Podsumowując – targetem książki są osoby które nic nie wiedzą o pozycjonowaniu a chcieli by zacząć swoją przygodę z google, lub osoby które coś już “liznęły” pozycjonowania, aczkolwiek nie lubią szukać informacji po blogach, forach dyskusyjnych – tylko mieć wszystko pod ręką i w ciągu kilku godzin przejść do działania a nie zrezygnować po przeczytaniu 1/4 pięciuset stron nowej książki.


Pełna recenzja znajduje się na stronie:
http://www.pozycjoner.biz/euzebiusz-krzyzak-poradnik-pozycjonowanie-stron-internetowych/

» «
  • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
    Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
  • LinkTak.pl - dobre linki
    Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow