Poradnik Pozycjonowanie stron internetowych

Recenzja książki Poradnik Pozycjonowanie stron internetowych – Euzebiusz Krzyżak z portalu pozycjoner.biz.


We wstępie napisane jest m.in. czemu warto pozycjonować, trochę danych udziału wyszukiwarek, klikalności w Linki sponsorowane – mogę powiedzieć, że o ile w niektórych książkach przebrnięcie przez wstęp jest baaardzo ciężkie i często pomijane, to tu całkiem przyjaźnie przechodzimy do kolejnego rozdziału.
(…) brakło mi tych negatywnych elementów – m.in. opisać jak strona we flashu jest podatna na pozycjonowanie, jak dodawać flasha by nie szkodziło to pozycjonowaniu
, coś o ukrywaniu tekstów, cloaking’u i innych nieetycznych metodach optymalizacji które bezpośrednio grożą banem.
Sposoby pozycjonowania – o ile początkujący będzie miał łopatologicznie wytłumaczone dodawanie do katalogów, precli, coś o stawianiu zapleczu na najpopularniejszych CMSach, to już średnio zaawansowany pozycjoner troszkę się rozczaruje (…)
Ciekawostką książki jest ostatni rozdział “przepis na pozycjonowanie” – nie zdradzę co w nim konkretnie jest… ale tych początkujących powinno to ucieszyć. Jednak jak podkreślam początkujących – którzy na forum wypisują “jak wypozycjonować stronę” – tu mają odpowiedź.
Podsumowując – targetem książki są osoby które nic nie wiedzą o pozycjonowaniu a chcieli by zacząć swoją przygodę z google, lub osoby które coś już “liznęły” pozycjonowania, aczkolwiek nie lubią szukać informacji po blogach, forach dyskusyjnych – tylko mieć wszystko pod ręką i w ciągu kilku godzin przejść do działania a nie zrezygnować po przeczytaniu 1/4 pięciuset stron nowej książki.


Pełna recenzja znajduje się na stronie:
http://www.pozycjoner.biz/euzebiusz-krzyzak-poradnik-pozycjonowanie-stron-internetowych/

Reklama: Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis

Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis

okazwłoka

Niezależny specjalista ds.... ble ble ble. Nie jestem żadnym specjalistą Raczej lubię bawić się z Google, odkrywać luki, pisać w PHP różne rozwiązania SEO i... tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow