Ponad rok oczekiwania na konkurs pozycjonowania

Od rozpoczęcia poprzedniego konkursu pozycjonowania („Atrakcje turystyczne w Pieninach”) minęło 12 miesięcy. A już za kilka dni, bo dokładnie 4 stycznia 2011 startuje nowy konkurs. Tym razem edycja nazywa się Master of SEO 2011 i jest organizowania przez forumowego (PiO) „Itiego” Marcina, Zgreda Pawła i Lukasa (zapewne Łukasza). Do wygrania iPad 64GB WiFi 3G + bezpłatny wstęp na szkolenie organizowane w Warszawie.
Więcej szczegółów dowiemy się dopiero w dniu startu konkursu, to jest 4 stycznia (wiemy tyle, że konkurs potrwa równe 3 miesiące). Strona konkursu to konkurs-seo.com.pl.
Czego można się spodziewać po tej edycji? Z pewnością nie będzie tak trudno jak ostatnim razem, bo Zgred na wstępie został zdyskwalifikowany przez regulamin 🙂 No, to będzie „letko” 😉
Poważniej rzecz biorąc, można spodziewać się ostrej rywalizacji. Szczegóły nie są znane, ale pewnie będzie „wolna amerykanka”. Nie liczyłbym też na frazę akceptowaną przez Google – to jest nie występującą w wyszukiwarce, zwracającą zero wyników.
Najbardziej będę kibicował… sobie 😉 Nie, żebym liczył na pierwsze miejsce. Liczę na jakieś przyzwoite – tak, żebym nie musiał się wstydzić.
No, to tyle… ostatnio mało postów było, więc nadrobiłem…

okazwłoka

Niezależny specjalista ds.... ble ble ble. Nie jestem żadnym specjalistą Raczej lubię bawić się z Google, odkrywać luki, pisać w PHP różne rozwiązania SEO i... tyle.

4 thoughts on “Ponad rok oczekiwania na konkurs pozycjonowania

 • Styczeń 2, 2011 at 4:41 pm
  Permalink

  Będzie działała 4 stycznia.

 • Styczeń 4, 2011 at 11:31 am
  Permalink

  No to się zaczęło. Wyniki na pozycjonowaną frazę już ładnie wyglądają 😛 Ciekawe co będzie w kwietniu.

 • Styczeń 4, 2011 at 1:33 pm
  Permalink

  Fraza wpolscemamymocneseo
  Unikniemy dzięki temu spam raportów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow