Zarabianie na domenach

Postanowiłem sprawdzić, czy jestem w stanie zarobić jakiś grosz na domenach – na przechwytywaniu tych, które nie zostały przedłużone. W przeciągu najbliższego miesiąca wszystko się wyjaśni.
Nastawiam się tylko na domeny .pl. Mam nadzieję wyciągnąć kilka dobrych domen na własne potrzeby i troszkę przy tym zarobić na odsprzedaży. Zdaję sobie sprawę z tego, że na rynku są już mniejsi i więksi gracze, ale internet to nienasycona materia.
Na pewno do miesiąca pochwalę się, czy udało się coś wskórać.

okazwłoka

Niezależny specjalista ds.... ble ble ble. Nie jestem żadnym specjalistą Raczej lubię bawić się z Google, odkrywać luki, pisać w PHP różne rozwiązania SEO i... tyle.

7 thoughts on “Zarabianie na domenach

 • Luty 10, 2011 at 6:09 pm
  Permalink

  Przechwytujesz w dropped czy inną metodą? Właśnie próbuje się dowiedzieć jak ludzie zdobywają info o domenach z historią, pr, które można z miejsca zarejestrować. Może Ty wiesz? 🙂

 • Luty 21, 2011 at 3:38 pm
  Permalink

  Przechwytuję własnymi metodami.

  W sieci można znaleźć wiele list z wygasłymi domenami (dziennie jest ich kilkadziesiąt tysięcy). Wystarczy sprawdzić ich parametry i być pierwszym 🙂

 • Sierpień 28, 2011 at 12:13 pm
  Permalink

  Wszystko ładnie pięknie tylko większość wygasających domen nie posiada żadnej wartości. Nawet jak znajdziemy jakąś perełkę to trzeba liczyć się z konkurencją w przechwytywaniu, która jest na prawdę spora.

 • Listopad 18, 2011 at 6:26 pm
  Permalink

  Dlatego już sobie odpuściłem 😀 – krótka nieudana przygoda 🙁 – o przechwyceniu domen decydują dosłownie ułamki sekundy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow