DonMini nabiera popularności

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Jakiś czas temu napisałem prosty katalog stron internetowych, który ma służyć głównie do zdobywania site w Google – wiadomo w jakim celu. Ale nie spodziewałem się, że będzie aż tak popularny.

Przede wszystkim DonMini nie jest skryptem zabezpieczonym przed dodawarkami, dzięki czemu posiadając nawet podstatowe umiejętności programowania bądź „pseudoprogramowania” (php) można stosunkowo szybko napisać mniej lub bardziej skuteczną dodawarkę. I to właśnie dzisiaj światło dzienne ujrzały 2 nowe dodawarki do DonMini:

Bardzo fajnie, że skrypt nabiera popularności – dzięki większej ilości dodawarek obsługujących ten skrypt (jest mój Donlinkage i Escat) będzie można szybciej nabijać site! Liczba zainstalowanych DonMini ciągle się zwiększa – oczywiście największą domyślną bazę ma Donlinkage.

» «
 • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
  Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
 • LinkTak.pl - dobre linki
  Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

2 thoughts on “DonMini nabiera popularności

 • Listopad 24, 2011 at 9:48 pm
  Permalink

  Niestety ta popularność DonMini przyczyni się do jego końca, tylko czekać aż posypią się masowe bany, ale do tego czasu jeszcze trochę punkcików można nabić:)

 • Listopad 29, 2011 at 1:02 pm
  Permalink

  Nie ma się co bać 😀 – nawet moderowany seokatalog może dostać bana. Teraz jest już dostępna darmowa dodawarka do donmini 😀 – zobaczymy co z tego wyniknie. Obawy zawsze są, ale małe zabezpieczenie i te dodawarki będą musiały się obejść smakiem. Nie zabiją donmini, najwyższej zmuszą do zabezpieczenia. Ale na razie bez nerwowych ruchów 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow