Dlaczego warto pozycjonować – kurs pozycjonowania

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego warto jest pozycjonować strony internetowe? O co tyle zachodu? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: jeśli twoja strona nie będzie widoczna w wyszukiwarkach, to nie wejdzie na nią zbyt wiele osób, będą to raczej przypadkowi internauci. Bo skąd ludzie mają wiedzieć o twojej stronie internetowej? Oczywiście można wydać tysiące złotych na reklamę w radiu czy też w prasie, na ulotkach, billbordach itd, ale przy niskim budżecie nie jest to odpowiedni sposób na poinformowanie publiki o swojej stronie internetowej.

Odpowiedź na wyżej postawione pytanie rodzi kolejne: czy rzeczywiście istnienie naszej strony internetowej w wyszukiwarkach jest gwarantem sukcesu? Fakty mówią same za siebie. Otóż nie ma chyba internauty, który nie korzysta z wyszukiwarek internetowych. Jeśli chce zdobyć wiedzę na jakiś temat, to wpisuje odpowiednią frazę w wyszukiwarkę. Sam pewnie tak robisz.

Z drugiej jednak strony internauta szukający informacji na dany temat nie przeglądnie więcej niż 10-20 pierwszych wyników wyszukiwania. Co to oznacza? Otóż, aby naprawdę zaistnieć w sieci trzeba swoją stronę umieścić w tych pierwszych wynikach wyszukiwania!

Niniejszy kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel. Oczywiście nie ma nic za darmo, na pozycjonowanie trzeba poświęcić „trochę” czasu. Wiele tutaj zależy od celów, jakie sobie postawisz. W trakcie tego kursu postaramy się oszacować czas potrzebny na pozycjonowanie 1 strony internetowej.

okazwłoka

Co jest grane?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow