Dlaczego warto pozycjonować – kurs pozycjonowania

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego warto jest pozycjonować strony internetowe? O co tyle zachodu? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta: jeśli twoja strona nie będzie widoczna w wyszukiwarkach, to nie wejdzie na nią zbyt wiele osób, będą to raczej przypadkowi internauci. Bo skąd ludzie mają wiedzieć o twojej stronie internetowej? Oczywiście można wydać tysiące złotych na reklamę w radiu czy też w prasie, na ulotkach, billbordach itd, ale przy niskim budżecie nie jest to odpowiedni sposób na poinformowanie publiki o swojej stronie internetowej.

Odpowiedź na wyżej postawione pytanie rodzi kolejne: czy rzeczywiście istnienie naszej strony internetowej w wyszukiwarkach jest gwarantem sukcesu? Fakty mówią same za siebie. Otóż nie ma chyba internauty, który nie korzysta z wyszukiwarek internetowych. Jeśli chce zdobyć wiedzę na jakiś temat, to wpisuje odpowiednią frazę w wyszukiwarkę. Sam pewnie tak robisz.

Z drugiej jednak strony internauta szukający informacji na dany temat nie przeglądnie więcej niż 10-20 pierwszych wyników wyszukiwania. Co to oznacza? Otóż, aby naprawdę zaistnieć w sieci trzeba swoją stronę umieścić w tych pierwszych wynikach wyszukiwania!

» «
  • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
    Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
  • LinkTak.pl - dobre linki
    Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Niniejszy kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel. Oczywiście nie ma nic za darmo, na pozycjonowanie trzeba poświęcić „trochę” czasu. Wiele tutaj zależy od celów, jakie sobie postawisz. W trakcie tego kursu postaramy się oszacować czas potrzebny na pozycjonowanie 1 strony internetowej.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow