Dlaczego pozycjonować pod Google – kurs pozycjonowania

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Niekiedy zdarzali mi się klienci, którzy chcieli wypozycjonować istniejącą stronę, jednak ich strona internetowa nie była w najmniejszym stopniu przygotowana do pozycjonowania. Tak więc, jeśli to możliwe, o pozycjonowaniu trzeba myśleć już na etapie projektu strony internetowej.

Jeśli na przykład korzysta się z usług firmy tworzącej strony internetowe czy też kogokolwiek zajmującego się takimi usługami, warto upewnić się, że stworzona strona będzie „przyjazna” dla wyszukiwarek, czyli będzie spełniała określone wymogi. Na elementy takie zwrócimy uwagę w późniejszych częściach kursu. Omówimy elementy budowy strony, które są bardzo ważne z punktu widzenia pozycjonowania. Tak więc będziesz mógł sprawdzić, czy rzeczywiście Twoja strona jest przyjazna dla wyszukiwarek. Jeśli tak nie jest, to sam będziesz mógł wprowadzić odpowiednie modyfikacje korzystając z pomocy zawartej w kursie.

Dlaczego pozycjonować pod Google?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Co to jest Google? Pewnie wiesz. No właśnie, nie ma prawdopodobnie osoby korzystającej z internetu i nie wiedzącej czym jest i jak wygląda Google. Tak naprawdę niewiele jest osób niekorzystających z tej wyszukiwarki.

» «
  • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
    Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
  • LinkTak.pl - dobre linki
    Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Wystarczy posłużyć się wyszukiwarkami, by dotrzeć do informacji, które mówią, że Google jest liderem wyszukiwarek na naszym rynku. Udział wyszukiwarki Google.pl w naszym kraju to ponad 90%. Reszta jest rozłożona na kilka wyszukiwarek, więc ich udział jest niewielki.

Czy już wiesz, dlaczego warto pozycjonować w Google? Jest jeszcze jeden bardzo ważny powód. Otóż pozycjonowanie dla wyszukiwarki Google wcale nie oznacza, że strona nie będzie dobrze widoczna w innych wyszukiwarkach!

Z tego to właśnie powodu od tej chwili wszelkie informacje związane z pozycjonowaniem będą się tyczyły wyszukiwarki Google.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

2 thoughts on “Dlaczego pozycjonować pod Google – kurs pozycjonowania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow