DonLinkage – planowana aktualizacja

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

DonLinkage już niedługo doczeka się dość znaczącej aktualizacji. Będzie tego tak dużo, że trzeba to uczcić wpisem na blogu 🙂 – Donlinkage będzie nie do poznania. Niektóre opcje już są wprowadzone, nad niektórymi jeszcze pracuję.

Tym razem postawiłem na jeszcze większe udogodnienia. Samo wprowadzanie projektów będzie o wiele łatwiejsze. Dodawanie będzie się opierało na wypełnianiu kolejnych zakładek – łatwiej w ten sposób ustrzec się błędów w wypełnianiu projektów. Niektóre zakładki będzie można omijać.

Dostępny będzie także przycisk do generowania podglądu opisów przy wprowadzaniu projektów. Przed zapisaniem projektu wiadomo, czy wprowadzono poprawnie synonimy, linki etc. Oczywiście to nie wszystkie nowości 🙂

» «
 • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
  Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
 • LinkTak.pl - dobre linki
  Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Prywatne bazy katalogów

W ostatnim czasie coraz większy nacisk kładzie się na bazy prywatne – wiadomo nie od dziś, że publiczna baza powoli zanika. Nawet jeśli się z tym nie zgadzasz, to nie możesz zaprzeczyć coraz gorszej jakości publicznych katalogów i precli. Dlatego też DonLinkage został wyposażony w system dowolnej ilości baz prywatnych. Każdy użytkownik będzie mógł wprowadzać nieskończenie wiele prywatnych baz katalogów (dotyczy każdego typu skryptu). Myślę również nad systemem udostępniania swoich prywatnych baz innym użytkownikom DonLinkage – ale to kwestia dalszych aktualizacji. Co ważne, byłby to w pełni kontrolowany system udostępniania – a więc tylko dla chętnych 🙂

Dodatki

Zostanie wprowadzaona obsługa dodawania przez proxy. To powinno być już dawno wprowadzone, ale lepiej późno niż wcale.

Co jeszcze? Będzie usprawnione pingowanie z możliwością ustawienia pingowania już na etapie wprowadzania projektów. Dodatkowe moduły na pewno przypadną wszystkim do gustu:
możliwość monitorowania pozycji w Google – prosty, ale bardzo dokładny moduł sprawdzania pozycji
harvester katalogów – automatyczne zbieranie katalogów (z automatyczną detekcją i potwierdzeniem typu katalogu).

Będą też inne drobniejsze i bardziej znaczące zmiany – przede wszystkim będą miały na celu zwiększenie komfortu korzystana z DonLinkage.

Nowe skrypty

W końcu zostaną obsłużone nowe skrypty. Jeszcze nie zdradzam jakie to skrypty będą :), ale są już testowane, więc spokojna głowa 😉

Skuteczność

Po planowanych zabiegach skuteczność będzie o wiele większa. Oczywiście zwiększenie skuteczności nie jest proste, wymaga to wielu prób dodań, testowania i jeszcze raz testowania. Ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to nieskromnie mówiąc DonLinkage będzie najbardziej skuteczną dodawarką na polskim rynku.

To chyba tyle w tym temacie. No, oczywiście muszę jeszcze wspomnieć, że aktualizacje DonLinkage są darmowe. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji będzie też nowa, wyższa cena za dodawarkę.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

5 thoughts on “DonLinkage – planowana aktualizacja

 • Grudzień 23, 2011 at 2:57 pm
  Permalink

  Soft rozwija się i to w dobrym tempie 🙂 To cieszy, chyba też się skuszę 🙂 Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

 • Grudzień 24, 2011 at 12:52 am
  Permalink

  Powiadasz najskuteczniejsza na polskim rynku hmmm – to co małe zawody DonLinkage vs OmniADD ?

  A tak po za tym to dobrze że się rozwija produkt bo to zmusza innych w tym i mnie do dalszych prac nad skryptem i wprowadzania nowych rozwiązań i skryptów.

 • Grudzień 24, 2011 at 11:06 am
  Permalink

  Oczywiście zdrowa konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła 🙂

 • Grudzień 27, 2011 at 7:23 pm
  Permalink

  witam
  brakuje mi generatora rss
  do poprawy skutecznosci rejestracji/dodawania wpisów dodanie captcha sniper
  rapid indexer
  spamowanie questbookow

 • Maj 11, 2012 at 12:29 pm
  Permalink

  Właśnie szykuje się do kupna.
  Mam nadzieję, że nie będę zawiedziony 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow