DonLinkage – odsłona dalszych tajemnic o najbliższym updacie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Ostatnio ujawniłem nieco informacji na temat zbliżającej się aktualizacji DonLinkage. Przyszedł czas na kolejne informacje! Poniżej przedstawiam kilka rozwiązań, które powinny znaleźć się w dodawarce po najbliższej aktualizacji.

Synonimizer tekstów

Moduł, który usprawni przygotowanie tekstów z synonimami. Oczywiście jest to w pełni automatyczne rozwiązanie, jakość tekstów będzie zależała głównie od przygotowanej bazy. W pakiecie zostanie dołączona baza synonimów z popularnego edytora tekstowego.

Generator tekstów

To moduł, który wymaga praktycznie zero wysiłku przy tworzeniu tekstu. Wystarczy wypełnić 2 pola tekstowe, by w efekcie otrzymać unikalny tematyczny tekst. Oczywiście rozwiązanie na Nobla nie zasługuje – nie otrzymasz sensownych tekstów. Najważniejsze jest to, że generator „wypluwa” teksty z synonimami! Długość tekstu zależy przede wszystkim od popularności wybranego tematu (od kilkuset znaków do kilku tysięcy znaków po wygenerowaniu). Poniżej przykładowy tekst o donlinkage i automatach do katalogowania (tekst po wygenerowaniu z synonimów):

» «
 • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
  Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
 • LinkTak.pl - dobre linki
  Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Donlinkage jest perfekcyjny – no owo jest prawda! DonLinkAge kompletnie dziewiczy autmat służący do automatycznego katalogowania stron. Dodaj prędko a pewnie inskrypcja natomiast ciesz się ze zdobytych linków. Szybko jest dozwolone się zarejestrować, jeszcze prościej można ułowić wzrokiem się aż do turnieju. Maluszek dość błyskawicznie zaczyna gaworzyć, oraz w dalszym ciągu pojawiają się pierwsze danie słowa. Już w tym momencie zapoznasz sie z artykułami podczas gdy migiem zaś. DonLinkAge zgoła dziewiczy wykłady dodawarki przydzielony do automatycznego katalogowania stron internetowych.

Tworzenie kanałów RSS

To moduł, z którym szybko stworzysz kanały RSS – jest to bardzo popularny sposób zdobywania linków. W połączeniu z katalogowaniem kanałów RSS (które oczywiście jest dołączone do najnowszej wersji DonLinkage) jest to podstawowe narzędzie dla pozycjonera!

Katalogowanie RSS

Tak jak wyżej napisałem – dostępne jest zgłaszanie kanałów RSS do katalogów.

Rapid indexer

Rozwiązanie znane między innymi z popularnego ScrapeBoxa – dzięki szybkiemu wysłaniu linków do ponad tysiąca stron Twoja strona zostanie bardzo szybko zaindeksowana.

Nauka pytań

Zostanie udostępniona nauka pytań – stosowane są one między innymi w katalogach WebMini i PKSI.

Obsługa nowych skryptów

Ostatnio podałem informację, że będą nowe skrypty, natomiast nie zdradziłem jakie będą to skrypty. Już wyżej „wygadałem się” o PKSI. Tak, będziemy obsługiwać dodawanie do tego katalogu. Kolejna sprawa to wysyłanie komentarzy na blogi WordPress. Jeśli czas pozwoli zostanie wprowadzona jeszcze obsługa katalogów FreeGlobes.
Kilka osób pytało mnie o MocneLinki – jeśli zostanę przekonany, to zrobimy jeszcze dodawanie do MocnychLinków 😀

W sumie to tyle z tego, co kojarzę. Myślę, że dość ciekawie się to zapowiada 🙂

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

17 thoughts on “DonLinkage – odsłona dalszych tajemnic o najbliższym updacie.

 • Grudzień 29, 2011 at 12:31 am
  Permalink

  Aktualizacja skusiła mnie do zakupu 🙂

 • Grudzień 29, 2011 at 11:19 am
  Permalink

  Ciekawie zapowiada się aktualizacja, na kiedy jest przewidywana?

  Ps. Mógłbyś nieco powiekszyć zabezpieczenie z dołu ciężko cokolwiek zobaczyc

 • Grudzień 29, 2011 at 11:45 am
  Permalink

  Powiększone 🙂
  Aktualizacja przewidywana jest na pierwsze dni stycznia.

 • Grudzień 29, 2011 at 12:35 pm
  Permalink

  Cieszę się że się rozwija, ale na Boga popracuj proszę nad skutecznością rejestracji i dodawań w wp 😉 No i swoją drogą to choćby moduł ręcznej rejestracji polegającej na wpisywaniu jedynie Captchy taki jak np w publikerze by mi nie zaszkodził 😉

 • Grudzień 29, 2011 at 2:25 pm
  Permalink

  „Kilka osób pytało mnie o MocneLinki – jeśli zostanę przekonany, to zrobimy jeszcze dodawanie do MocnychLinków”

  W takim razie jestem kolejnym który będzie przekonywał do dodania obsługi tego skryptu. Im więcej skryptów będzie obsługiwał tym lepiej.

 • Grudzień 29, 2011 at 3:29 pm
  Permalink

  Najlepiej rozwijaj narzędzie o moduły zwiększające/ułatwiające zaindeksowanie wysyłanych wpisów. Coś jak tworzenie stron statycznych .html @Miona.

  Dodać wpisy nie problem, zaindeksować sensownym kosztem i wysiłkiem już tak.

  Oczywiście prywatna czy też otwarta dla określonej grupy użytkowników baza to oczywista oczywistość w dynamicznie ostatnio zmieniającym się SEO.

 • Grudzień 30, 2011 at 1:10 am
  Permalink

  Proponuję także iść w kierunku priv bazy dla DonLinkAge i skryptu dla katalogu oraz precla. Jakieś specjalne klucze autoryzacji aby wykluczać spamerów etc. To będą największe korzyści, bo nie wiem czy rozszerzanie obsługi skryptów to taki priorytet, po co dodawać do jeszcze większej listy zbanowanych serwisów?
  Powodzenia w nowym roku!

 • Grudzień 30, 2011 at 8:10 pm
  Permalink

  @davit, tak jak piszesz. Na co kolejne skrypty, skoro publiczna baza to chłam. Nie chodzi o dodawania dla dodawania ale o linki, możliwie najsilniejsze. Tych publiczna spam baza nie zapewni.
  Koniec kropka.

 • Styczeń 3, 2012 at 12:13 am
  Permalink

  Mocne Linki raczej odpadają, publicznej bazy nie ma- są precle na tym- ale wszystko moderowane, raczej szkoda twoje pracy

 • Styczeń 3, 2012 at 10:18 am
  Permalink

  Podzielam Twoje zdanie – w bazie publicznej uzbiera się może kilkadziesiąt katalogów, a w nich można znaleźć zapis: „czas oczekiwania na moderację: kilka miesięcy”.

 • Styczeń 4, 2012 at 10:55 am
  Permalink

  przewidywana jest moze jakas promocja na ten soft? 🙂

 • Styczeń 5, 2012 at 8:29 am
  Permalink

  Niestety promocji już nie przewiduję w najbliższym czasie. Ale jeszcze można załapać się na starą cenę, bo z dniem aktualizacji podskoczy.

 • Styczeń 5, 2012 at 4:39 pm
  Permalink

  Panie adminie nie zapomnij dołączyć modułu do czyszczenia raportu, o ile na plikach tekstowych nie było to trudne tak teraz wchodzić do phpmyadmin i kasować to dużo pracy 🙂 dzięki

 • Styczeń 6, 2012 at 11:28 am
  Permalink

  Dziękuję za przypomnienie – całkiem o tym zapomniałem, a faktycznie ważna rzecz 🙂
  edit. A teraz tak patrzę na listę i jednak mam to zapisane 😀

 • Styczeń 8, 2012 at 9:40 pm
  Permalink

  Będzie mozliwosc podpiecia jakiegos decaptchera?

 • Styczeń 9, 2012 at 10:05 am
  Permalink

  Na pewno pojawi się taki system, dzięki czemu będą jeszcze większe możliwości dodawarki 🙂

 • Styczeń 15, 2012 at 12:30 am
  Permalink

  Dałoby radę dodać obsługę XML-RPC dla popularnych platform? W obliczu zbliżającego się końca bazy publicznej dałoby to większe możliwości tworzenia baz prywatnych i nie do końca publicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow