BazaDon manager- moderuj swoje precle

O zamkniętej bazie precli dostępnej dla użytkowników DonLinkage (nazwa BazaDon) pisałem ostatnio pod tym linkiem i tutaj. Na dzień dzisiejszy jest już prawie 250 precli w bazie, więc korzystać warto. Co ważniejsze cały czas przybywa nowych precli. Ale tutaj chcę napisać o programie pod Windows, który umożlwia każdemu użytkownikowi BazaDon łatwą moderację, zarządzanie wszystkimi instalacjami precli z jednego miejsca. Narzędzie jest oczywiście darmowe dla użytkowników DonLinkage.

Jakie ma możliwości BazaDon Manager? Jak to działa? Po pierwsze trzeba być w posiadaniu precli BazaDon podpiętych do systemu DonLinkage. Następnie aby móc nimi zarządzać trzeba wprowadzić je do managera: wystarczy wpisać adres i hasło admina. Po wprowadzeniu wszystkich stron można już działać. Jedynie co trzeba zrobić to z rozwijanej listy adresów precli wybrać konkretny, określić ilość pobieranych wpisów i kliknąć magiczny przycisk [OK].

Reklama: Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis

Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis

Możliwości działań na pojedynczym preclu:
– zmiania tutułu wpisu w precla
– zmiana treści wpisu w precla
– usuwanie wpisu z precla
– usuwanie wszystkich wpisów danego autora z precla

Możliwości działań masowych na wszystkich preclach wprowadzonych do managera:
– usuwanie wpisu
– usuwanie wpisów autora
– usuwanie wpisów zawierających zdefiniowaną frazę

Tyle 🙂

okazwłoka

Niezależny specjalista ds.... ble ble ble. Nie jestem żadnym specjalistą Raczej lubię bawić się z Google, odkrywać luki, pisać w PHP różne rozwiązania SEO i... tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow