0 złotych za 400 wpisów do prywatnych presell pages!

Prywatne grupy katalogów czy też precli stały się w ostatnim czasie bardzo popularne. Jest to świetny sposób na zaplecze, które jednocześnie może się samo utrzymać, a przy odrobinie szczęścia może kilka groszy zarobić. Jest wiele ofert na wpisy tego typu, na przykład wpis do prywatnej grupy 100 precli kosztuje 80 zł netto. Mniejsze grupy (na przykład 50 precli) są nieco tańsze – około 30 zł. Wpisy do kilkuset precli potrafią więc kosztować nawet kilkaset złotych – wszystkie ceny za zgłoszenie po jednym artykule.

Jeśli masz kilka-kilkanaście stron do podlinkowania artykułami presell (na każdą stronę 1 artykuł do wszystkich precli), to koszt spokojnie przekracza 1000 zł (słownie tysiąc złotych). Ale jest o wiele tańsze rozwiązanie. Chodzi o prywatną bazę katalogów presell pages tworzoną przez użytkowników DonLinkage. Użytkownicy DonLinkage naprawdę nic nie płacą za wpisy! Koszt zakupu DonLinkage jest jednorazowy i wynosi 400 zł netto – DonLinkage można kupić tutaj. Następnie trzeba do systemu precli włożyć kilka własnych blogów i… można publikować artykuły z linkami bez limitów. Co więcej otrzymasz program, który ułatwi Ci moderowanie swoich precli.

Baza precli użytkowników DonLinkage wciąż jest powiększana – automatycznie będziesz otrzymywał dostęp do najbardziej aktualnej listy precli i to bez jakichkolwiek dopłat!

Oczywiście zamknięta baza precli to tylko jedna funkcja programu DonLinkage! Dzięki niemu zyskujesz między innymi możliwość katalogowania stron bez żadnych ograniczeń. Więcej o DonLinkage przeczytasz pod wskazanymi linkami:
http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=130557&hl
http://backlinks.pl/aktualizacja-do-donlinkage-3/
http://i4a.pl/donlinkage.php
http://seonaobcasach.pl/donlinkage-recenzja/
http://www.encyklopedia.in/viewforum.php?f=80
http://kiss-me.info.pl/donlinkage/
http://specjalistaseo.waw.pl/donlinkage

okazwłoka

Co jest grane?

29 thoughts on “0 złotych za 400 wpisów do prywatnych presell pages!

  • Lipiec 20, 2012 at 11:28 pm
    Permalink

    Wszystko wygląda super. Zastanawia mnie tylko faktyczna jakość całej bazy precli, które są tam wrzucane przez użytkowników.

  • Sierpień 8, 2012 at 8:40 pm
    Permalink

    Katalogi i precle po ostatnich zmianach algorytmu mocno dostały po zaworach. Jak będzie w przyszłości, czy gorzej – zobaczymy.

  • Sierpień 9, 2012 at 9:00 am
    Permalink

    Jak wyglądają statystyki tych precli? Czy precle są linkowane, czy tylko wrzucone i koniec? Jakieś wymagania są dodawania do precli czy leci wszystko, bez ograniczeń?

  • Sierpień 9, 2012 at 10:13 am
    Permalink

    Aktualnie jesteśmy na etapie przebudowania systemu, wszystko się wyjaśni w najbliższym czasie, a większość już w sumie jest wyjaśniona (na zamkniętym forum donlinkage).

  • Sierpień 21, 2012 at 1:24 pm
    Permalink

    Podaj trochę więcej info. Jak się indeksują te precle, sposób przygotowania tekstów, itd.

  • Sierpień 21, 2012 at 2:31 pm
    Permalink

    Standardowo większość szablonów WordPressa na głównej stronie wyświetla cały artykuł z linkami, obrazkami itd. Nie jest to zbyt dobre pod kątem SEO (duża ilość linków obniża moc strony głównej). Linki powinny sie wyświetlać dopiero po kliknięciu na dany artykuł, dzięki czemu na stronie głównej tak naprawdę nie ma linków wychodzących. Dodatkowo na stronie głównej pod każdym artykułem powinny być tagi oraz katagorie, tak samo jest po kliknięciu na każdy artykuł z osobna. Przydaje się to czasem, jeśli komuś zależy aby strona miała większy site. Dodatkowo szablony powinny mieć zmienione niektóre linki na nofollow.

  • Sierpień 22, 2012 at 7:36 am
    Permalink

    Precle indeksują się bardzo dobrze, w sumie bez wysiłku artykuły wchodzą w indeks.

    Skrypt BazaDon nie wyświetla linków na stronie głównej. Linki do kategorii są, tagi też.

    Więcej dokładnych informacji podam po starcie nowej wersji – jeszcze w tym miesiącu to ruszy, bo mam informacje że wiele osób już czeka z nowymi stronami do podpięcia.

  • Sierpień 22, 2012 at 11:52 am
    Permalink

    Czy te pracle to zmiksowane artykuły jakieś a w nim linki , czy wartościowe strony WWW lub artykuły ? Może ktoś podesłać jakąś stronę typu precl ? jak wykupię linka na takim preclu to jak on będzie przykladowo wyglądał ?

  • Sierpień 22, 2012 at 11:59 am
    Permalink

    Nowy regulamin zabrania sprzedawania „blastów” na bazę tych precli.

    Są to zwykłe precle z treścią pisaną z synonimów. Ale już za kilka dni obraz nieco się zmieni na bardziej spamowy, ale bardziej aktualny. A tak naprawdę będzie wszystko podzielone na 2 części – mniej spamową i bardziej spamową.

    Czy precle mogą być wartościowe?

  • Sierpień 22, 2012 at 6:37 pm
    Permalink

    Sprzedawanie blastów jakiś mało oświecony jestem co to znaczy ?

  • Sierpień 22, 2012 at 7:18 pm
    Permalink

    Chodzi o dodanie do całej BazaDon na zlecenie.

  • Sierpień 22, 2012 at 7:25 pm
    Permalink

    Czyli bazadon na użytek własnych stron, osoby z Allegro sprzedający usługi seo nie będą mogły dodawać do bazydon czy o to chodzi ?

  • Sierpień 23, 2012 at 7:22 am
    Permalink

    Dokładnie coś takiego. Na użytek własnych stron, ale też stron pozycjonowanych.

  • Sierpień 23, 2012 at 12:43 pm
    Permalink

    Czy na moich domenach które są w baza don mogę sprzedawać strony zapleczowe umieszczone na subdomenach ? Skąd będzie wiadomo czy ktoś nie sprzedał usługi dodania prywatnych precli baza don na Allegro ? Przecież nie pochwali się w opisie aukcji że chodzi o BD. Na użytek własnych stron ale też stron pozycjonowanych, strony pozycjonowane to też strony które zostały zlecone np na Allegro i takie strony zlecone na All. nie będą mogły znaleźć się w BD jak to sprawdzić ?

  • Sierpień 23, 2012 at 12:46 pm
    Permalink

    Wszystkiego nie sprawdzisz, ale zapis w regulaminie będzie i myślę, że nie warto ryzykować. JEśli pozycjonujesz, to raczej raportu z linkami nie wysyłasz, więc nie jest to przeszkodą.

    Co do zawartości na subdomenach – myślę że to już jest dowolność, bo i subdomeny przyjmujemy do systemu. Więc jasne, że inne strony na domenie będą siedzieć. Przynajmniej będzie dodatkowe zróżnicowanie.

  • Sierpień 23, 2012 at 4:18 pm
    Permalink

    Jeżeli przyjmujecie do systemu subdomeny to mam duże wątpliwości co do skuteczności. Czy macie gdzieś jakieś wyniki testów takiego preclowania ?

  • Sierpień 23, 2012 at 4:33 pm
    Permalink

    Aktualnie baza jest w 100% przebudowie, na testy przyjdzie czas. Na pewno jakieś wyniki testów zostaną opublikowane.

  • Sierpień 24, 2012 at 9:02 pm
    Permalink

    Przydałoby się zwiększyć limity z 27 punktów na 50 tak aby baza była większa taki elitarny klub BazaDon, i tak przeważnie każdy ma minimum te 30 domen zapleczowych, 27 punktów to za mało, należałoby wszystkie domeny obszernie podlinkować zanim się doda do BD, to musi być mocna baza dla wybranych, wtedy przyciągnie nowych użytkowników i stanie się wiodącym oprogramowaniem do pozycjonowania.

  • Sierpień 25, 2012 at 1:00 pm
    Permalink

    Są ograniczenia ilościowe projektów na tydzień. Zwiększenie tego progu (7) wiąże się z koniecznością dołączenia większej ilości precli. Dzięki temu niektórzy będą „zmuszeni” podłączyć więcej, a Ci którzy nie mają wielkich wymagań ilościowych będą mogli korzystać z systemu bez większych nakładów.

  • Sierpień 30, 2012 at 12:12 pm
    Permalink

    Nie rozumiem tylko jak ma się treść wpisu do tytułu „0 złotych za 400 wpisów do prywatnych presell pages!
    „. Gdzie jest coś powiedziane o 400 darmowych wpisach?

  • Sierpień 30, 2012 at 1:17 pm
    Permalink

    Wystarczy przeczytać drugi akapit: „Użytkownicy DonLinkage naprawdę nic nie płacą za wpisy!”

  • Wrzesień 4, 2012 at 10:21 pm
    Permalink

    Nadal nie widzę 400 darmowych wpsisów…
    W cenie zakupu(!) DonLinkage 400 wpisów – o tym mówi wpis, o 400 wpisach za darmo nic. Za darmo, to znaczy bez zobowiązań. Widzę, że manipulacja treścią staję się naprawdę powszechna. Polecam zastanowić się nad własną bezwstydnością stosowania tej niechlubnej praktyki.

  • Wrzesień 5, 2012 at 10:10 am
    Permalink

    Bezwstydność nie zna granic. Ale Tomku nie pisz mi, że byłeś tak naiwny i dałeś się nabrać na to, że coś dostaniesz za zupełną darmochę 😀

    Przecież jasna sprawa, że gdzieś jest haczyk i większość widząc taki wpis wie o tym i przeczyta z czystej ciekawości.

    Poza tym nie nazwałbym takich „zagrań” bezwstydnymi. Dwuznaczność lepiej by tu pasowała, bo po przeczytaniu artykułu wiadomo o co chodzi. Jeśli ktoś napisze w tytule wpisu: „Nowy samochód za darmo dla Ciebie!”, a w treści: „(…) Wystarczy, że wyślesz SMS na numer xxxx i wygrasz w losowaniu.(…)”, to takie zagranie jest bezwstydne? Czy to jest oszustwno?

  • Wrzesień 5, 2012 at 12:39 pm
    Permalink

    Dlaczego miałoby nie być 400 całkowicie darmowych wpisów zachęcających do skorzystania z programu (np. w formie demo)? Takie rzeczy niejednokrotnie się zdarzają.

    Co do bezwstydności, to trzymam się nadal tego, że to co robisz, tytułując(i reklamując takim tytułem) wpis taki jak ten, to właśnie bezwstydna manipulacja a nie dwuznaczność.

    Termin „za darmo” sam z siebie nie jest w żaden sposób dwuznaczny. Notoryczne używanie go wbrew jego oryginalnemu znaczeniu (właśnie przy manipulowaniu) doprowadziło do potrzeby stosowania podejrzliwości w stosunku do niego. O żadnej dwuznaczności nie ma tu mowy, to co chciałbyś grzecznie ująć dwuznacznością jest właśnie świadomą manipulacją, celowym przeinaczeniem; takie celowe i świadome działanie, w moim osobistym mniemaniu jest bezwstydne.

    Przykład z smsów, który przytaczasz chyba tylko potwierdza to co napisałem powyżej, bo z takich smsów chyba nigdy się nie cieszysz, prawda? Chyba przywykłeś nazywać firmy, które je wysyłają kłamcami/pasożytami/wyłudzaczami lub chociaż natrętami szukającymi naiwnych. To co w tych smsach piszą nie jest dwuznaczne, jest jednoznaczne. Stąd ich klientelę stanowią ludzie z trochę wcześniejszych pokoleń, nie przywykłych do jawnego manipulowania słowem.

    Plus taki, że przynajmniej dostrzegasz podobieństwo Twojego działania do tego niechlubnego procederu. Minus, natomiast, taki że zaakceptowałeś jego wynaturzenia na tyle, że masz w nim swój wkład.

  • Wrzesień 5, 2012 at 1:55 pm
    Permalink

    Napiszę krótko: liczy się kontekst.

  • Wrzesień 16, 2012 at 8:22 am
    Permalink

    Wow, przecież każdy wie że pewnie za darmo przy zakupie czegoś innego :d

  • Wrzesień 24, 2012 at 11:46 pm
    Permalink

    Jestem ciekawy jak z jakością takich precli. Były kiedyś projekty publicznych zamkniętych precli np. prv (tak?) i jakoś nie wypaliło.