Aktualizacja DonLinkage + aktualizacja bazy katalogów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Niby mała aktualizacja, ale modyfikacje powinny umilić korzystanie z DonLinkage. Do tego ponad 1000 nowych katalogów w bazie. Czego chcieć więcej? Oczywiście aktualizacje DonLinkage są darmowe. Nie jest to chwyt marketingowy, bo DonLinkage istnieje już praktycznie półtora roku – w kwestii aktualizacji nie zmieniło się nic!

W DonLinkage istniała zapomniana przeze mnie zakładka „Harmonogram”. Nie korzystałem z niej wcale, ale w końcu udało mi się do niej usiąść. Pomogła mi w tym awaria anteny od internetu… dzięki której zyskałem trochę czasu 🙂 Mam nadzieję, że dzięki nowemu „Harmonogramowi” wszyscy użytkownicy DonLinkage będą częściej klikać w tę zakładkę.

Kolejna ważna sprawa to sposób aktualizacji. Już nie będzie problemu przy aktualizacjach, gdyż w zależności od posiadanej wersji DonLinkage sam zaproponuje Ci pliki do podmiany i ewentualną informację o konieczności wywołania pliku aktualizującego. Toteż nie będziesz się musiał denerwować na 10 maili z poprawkami w przeciągu 2 dni 🙂 Uważam to za duży krok do przodu mimo braku automatycznej aktualizacji.

» «
 • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
  Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
 • LinkTak.pl - dobre linki
  Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Z przyjemniejszych rzeczy zostało dodane stronicowanie dla spisów katalogów, możliwość eksportu katalogów (czy to było w poprzednim updacie?), możliwość szybkiego przenoszenia wszystkich adresów z harvestera jak i eksportu tych adresów do pliku. Można też łatwo eksportować logi do csv i zarządzać nimi. No właśnie, później takie adresy można wkleić do czarnej listy i w bardzo szybki sposób „wywalić” z bazy te adresy, które do niczego się nie nadają.

Jeszcze trochę tych zmian było…. ale co tam, najważniejsze wymieniłem. Jeszcze kilka rzeczy do zrobienia jest….

Już za jakiś czas można się spodziewać obsługi nowych skrytpów, będą w tym fora dyskusyjne… Oczywiście aktualizacje będą darmowe.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

5 thoughts on “Aktualizacja DonLinkage + aktualizacja bazy katalogów

 • Styczeń 29, 2013 at 7:39 pm
  Permalink

  Coś z aktualizacja precli z baza-don jest nie tak. Usunąłem wszystkie, zaktualizowałam i mam aż 3 precle w bazie.

 • Styczeń 30, 2013 at 8:16 am
  Permalink

  Sprawdzę to.

 • Styczeń 30, 2013 at 7:03 pm
  Permalink

  Chyba już wiem. Przeniosłem je kiedyś na black listę, z tym że nie zniknęły wtedy, a teraz po usunięciu i próbie ponownego zassania ich nie pojawiają się. Tylko, że nie da się ich przywrócić z poziomu dodawarki, bo w czarnej liście bazy publicznej nie ma wydzielonej bazy don.

 • Styczeń 31, 2013 at 9:58 am
  Permalink

  Najlepej z takimi sprawami pisać na mail 🙂 Zrób tak z sql:

  update bazadon set black=0

 • Luty 15, 2013 at 2:00 pm
  Permalink

  No dobra. To gdzie ta poprawka IDN dla monitoringu? Po wywołaniu cron_monitor.php dobrze widać przy polskich znakach, że to problem z kodowaniem adresów wyciąganych z Google. Pojawiają się inne znaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow