LLinkChecker – darmowe sprawdzanie linków

Przeglądając ostatnio sieć natknąłem się na dość ciekawy mały, rosyjskiej produkcji programik, który sprawdza występowanie linków na podanych stronach. Niestety nie do końca mnie przekonał, bo przy 1000 linków do sprawdzenia szybko się wysypał… A szkoda, szkoda Ważne sprostowanie: program nie wysypuje się tak jak myślałem.

Z tego co wiem programik jest cały czas rozwijany. Z tego względu może przy jednej z następnych aktualizacji zostanie rozwiązany ten ważny problem? Jednak jeśli masz do sprawdzenia maksymalnie kilkaset linków dla jednej strony, to spokojnie możesz korzystać, program do ściągnięcia z tej strony: Link Checker. Jeśli miałbyś problemy ze znalezieniem linku do programu, to znajduje się pod anchorem „Скачать LLinkChecker”.

Program działa wielowątkowo, pod windowsem, nie trzeba go instalować, a dane archiwalne przechowuje w plikach xml.

Programik ciekawy, poniżej krótka prezentacja ze sprawdzania 50 linków (z katalogowania)

Na zielono zaznaczane są poprawne linki, a na czerwono brak bądź nofollow, noindex. Sprawdzenie 50 linków na filimku trwa 30 sekund, filimk się nie zaciął 🙂

Niestety przy większej ilości linków do sprawdzenia program sprawia wrażenie jakby przestał działać. Przed momentem sprawdziłem ponownie i czekając cierpliwie wszystko się wykonuje, 1000 linków sprawdził bez problemu. Brakuje tu po prostu opcji wizualizacyjnej dzięki której bylibyśmy przekonani, że program postępuje.

Do sprawdzania linków polecam też darmowy program ScrapeBox Link Checker.

okazwłoka

Co jest grane?

13 thoughts on “LLinkChecker – darmowe sprawdzanie linków

  • Styczeń 29, 2013 at 6:54 pm
    Permalink

    chyba filmik coś nie teges 🙂

  • Styczeń 29, 2013 at 7:58 pm
    Permalink

    Dzięki za narzędzie, niestety programik zaraz po uruchomieniu wyłożył się u mnie. Od dawna myślałem żeby coś podobnego zrobić do automatyzacji sprawdzania backlinków ale zawsze było coś ważniejszego do zrobienia… 😉

  • Styczeń 29, 2013 at 9:38 pm
    Permalink

    Hello! I’m LLinkChecker author. As I understood from google translate, you had some problems with LLinkChecker. If you send me your settings xml file, I will try to fix my program.

  • Styczeń 29, 2013 at 11:30 pm
    Permalink

    Faktycznie cos z tym filmikiem jest nie tak nie widac go : ( Biore sie zza testy.

  • Styczeń 30, 2013 at 12:10 am
    Permalink

    Thx za programik. U mnie przy próbie sprawdzenia wyrzuca błąd, że wykonał nieprawidłową operację…

  • Styczeń 30, 2013 at 8:15 am
    Permalink

    Poprawiony filmik – premierowy na blogu 😀

    Pomyliłem się co do programu – trzeba cierpliwie czekać na wyniki i wszystko jest ok, sprawnie sprawdza nawet 1000 linków.

    @lsreg – I checked it again and everything looks ok 🙂 Sorry for incorrect information. When tryed check a lots of backlinks it looks like LLChecker died and have to kill process. But if you bide there is no problem. Can you update LLChecker with some progress bar or something like that + flush option?

  • Styczeń 30, 2013 at 10:38 am
    Permalink

    I’ll add progress bar in next version.

  • Styczeń 30, 2013 at 11:38 am
    Permalink

    Thanks 🙂
    No to mamy obietncę, że zostanie dodany w następnej wersji pasek postępu 🙂
    Wtedy narzędzie będzie full wypas 😀

  • Luty 1, 2013 at 11:28 am
    Permalink

    A jakiś export czy coś też by się przydał

  • Luty 1, 2013 at 2:02 pm
    Permalink

    Przydałby się, przydał 🙂 Ale pamiętaj, że to darmowe rozwiązanie 🙂

  • Luty 1, 2013 at 8:24 pm
    Permalink

    A to po co to komu żeby sobie kolorki pooglądać 😉 jak zapodałeś 1000 linków to co ci z tego przyszło mogłeś sobie najwyżej policzyć ile zaindexowanych 😉

  • Sierpień 11, 2013 at 10:05 am
    Permalink

    Bardzo fajny programik. Brakuje mi tu tylko możliwości kopiowania sprawdzonej listy. No i nie wiem z czego to wynika, ale w kilku przypadkach program pokazał że linka nie ma, a na stronie link był.

  • Sierpień 19, 2013 at 12:07 am
    Permalink

    Jakoś nie mam przekonania do pobierania czegoś rosyjskiego, choć kraj ten lubię, ale może się przekonam. Przyda się taki program.