SuperMini – dalszy rozwój programu – plany

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia: 5,00 / 5)
Loading...

Program SuperMini (desktopowa dodawarka do WebMini) będzie rozwijany tak jak to było w przypadku DonLinkage – wszystko zaczęło się od obsługi jednego skryptu, a później było już z górki (swoją drogą już dzisiaj będzie dostępna aktualizacja DonLinkage, ale nie o tym tu).

Aktualizacje z obsługą nowych skryptów będą płatne. Nie ma się jednak co martwić, bo same aktualizacje będą tanie „jak barszcz” – rzędu 20-40 zł za obsługę dodatkowego skryptu. Dokładanie nowego skryptu będzie miało oczywiście wpływ na cenę SuperMini, przez co „świeży” użytkownik zapłaci więcej niż „stary”.

Bardzo wstępnie plan rozwoju SuperMini wygląda tak:
– usprawnienie programu (zgodnie z sugestiami z recencji SuperMini) – aktualizacja darmowa, brak zmiany ceny programu
– dodanie obsługi katalogu DonMini, aktualizacja darmowa, lekki wzrost ceny programu
– dodanie obsługi katalogu EasyDir, – aktualizacja płatna, wzrost ceny programu
– dodanie obsługi katalogu PKSI, – aktualizacja płatna, wzrost ceny programu
– dodanie obsługi katalogu SeoKatalog, – aktualizacja płatna, wzrost ceny programu

» «
  • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
    Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
  • LinkTak.pl - dobre linki
    Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Tak to będzie mniej więcej wyglądało na początek. Czyli użytkownik posiadający SuperMini od początku zapłaci za wersję z obsługą WebMini, DonMini, EasyDir, PKSI, SeoKatalog w sumie około 200 zł (jeśli ktoś kupił SuperMini w promocji to 170 zł), a nowy użytkownik za ten progam będzie płacił ok 300 zł.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia: 5,00 / 5)
Loading...

19 thoughts on “SuperMini – dalszy rozwój programu – plany

  • Marzec 30, 2013 at 4:00 pm
    Permalink

    A calosc zaskoczy w wersji portable?

  • Marzec 30, 2013 at 4:02 pm
    Permalink

    Licencja jest przypisywana do komputera, żadnej instalacji nie ma.

  • Marzec 31, 2013 at 12:00 am
    Permalink

    I to się nazywa wizja, teraz to wiem że nie kupię kota w worku jak w innej firmie na literę „O”

  • Marzec 31, 2013 at 11:06 am
    Permalink

    Będą do softu dołączone jakieś listy katalogów (jak np w seolight), czy też listy tworzymy i wczytujemy we własnym zakresie?

  • Marzec 31, 2013 at 8:35 pm
    Permalink

    Dobrze że program będzie rozwijany, jest w nim spory potencjał.

  • Marzec 31, 2013 at 8:59 pm
    Permalink

    Jest więc co zaoszczędzić, to dobrze, że rozwój jest zaplanowany

  • Marzec 31, 2013 at 9:00 pm
    Permalink

    Fajnie, kolejna dodawarka tylko polepszy rynek tej usługi. Ważne aby były to jednak tylko katalogi darmowe

  • Kwiecień 2, 2013 at 9:32 am
    Permalink

    mam tylko nadzieję, że nowy programik nie odbije się na tempie rozwoju Donlinkage 🙂

  • Kwiecień 2, 2013 at 10:48 am
    Permalink

    Oczywiście DonLinkage nadal będzie rozwijany w dotychczasowym tempie 🙂

  • Kwiecień 2, 2013 at 2:46 pm
    Permalink

    Wszystko fajnie byleby z tego nie powstał „kombajn”, którego nie wiadomo jak używać. Najważniejsze to utrzymać prostotę użytkowania oraz oczywiście szybkość dodawania!

  • Kwiecień 2, 2013 at 2:49 pm
    Permalink

    Nie będzie żadnych wodotrysków – żadnych dodatków, tylko dodawanie + ewentualnie rejestracja.

  • Kwiecień 11, 2013 at 2:35 pm
    Permalink

    ok, jeszcze jedno, jak będzie z ocrem – wiadomo że niektóre skrypty kóre wymieniłeś mają kapczę – czy ten program przez to przejdzie?

  • Kwiecień 12, 2013 at 8:20 am
    Permalink

    W żadnym z tych skryptów nie trzeba ocra. Jedynie do recaptchy, ale tego się nie podejmę na pewno 😉

    Oczywiście jeśli w innych skryptach zajdzie potrzeba zbudowania ocr to jak najbardziej powinienem sobie poradzić, ocr nie jest mi obcy: http://i4a.pl/ocrdl.php

  • Kwiecień 12, 2013 at 12:12 pm
    Permalink

    Mam takie pytanie:
    – nie potrzebna mi obsługa DonMini, EasyDir, PKSI a za to seokatalogów tak, czy będzie można sobie wybrać tylko jeden skrypt do aktualizacji i nie płacić za pozostałe?
    – czy planujesz wprowadzić obsługę WordPress?

  • Kwiecień 12, 2013 at 12:16 pm
    Permalink

    Niestety nie będzie możliwości wyboru modułowego. WordPress też jest w planach.

  • Kwiecień 12, 2013 at 8:44 pm
    Permalink

    W przypadku dodawania do webmini działa rewelacyjnie, znaczy szybko. Jak wygląda ta błyskawica przy dodawaniu do innych skryptów?

  • Kwiecień 15, 2013 at 7:58 am
    Permalink

    przy donmini równie szybko, dziś/jutro powinien dojść easydir – tam będzie nieco wolniej (jest do zrobienia o 1 otwarcie strony więcej – pobranie linka do opublikowanego wpisu).

  • Maj 6, 2013 at 9:33 pm
    Permalink

    Fajnie to działa, nie powiem, ale zależało by mi na tym, żeby dodawało adresy np: sub.domena.pl bo mam takich trochę do podlinkowania. Seokatalogi raczej tutaj nie mają sensu, bo tam wchodzą tylko domeny główne prawda?

  • Maj 6, 2013 at 9:34 pm
    Permalink

    No i scheduler koniecznie, bo teraz co minutę trzeba coś tam majstrować 🙂