swkat.pl – ważne zmiany w Systemie Wymiany Katalogów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Dzisiaj zostały wprowadzone zmiany: zwiększenie limitu podpinanych katalogów dla kont darmowych do 250 sztuk. Dla kont PRO został wprowadzony bonus w wysokości 100% punktów od każdego katalogu (naliczany jest co miesiąc). Zostały też wprowadzone poprawki w funkcjonowaniu systemu. W sumie mamy grubo ponad 200 katalogów w systemie. Dołącz do nas!

Jakie korzyści daje włączenie się do systemu swkat.pl? Przede wszystkim dostęp do kilkuset katalogów, do których dostęp mają tylko użytkownicy systemu. Katalogi są postawione na ponad 100 unikalnych IP!

Więcej informacji na stronie systemu: swkat.pl.

» «
  • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
    Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
  • LinkTak.pl - dobre linki
    Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

14 thoughts on “swkat.pl – ważne zmiany w Systemie Wymiany Katalogów

  • Styczeń 3, 2014 at 12:37 pm
    Permalink

    Czy jest opcja aby je system Google wyłapał i pobanował raz a dobrze, czyli jeśli padnie to wszystko ? jest jakaś regułka powtarzająca się?

  • Styczeń 3, 2014 at 12:52 pm
    Permalink

    Postawiłem ponad 100 katalogów w systemie w czerwcu (czyli na początku systemu) i jeszcze ani jeden z nich nie dostał bana. Ogólnie nie widzę banów w systemie.

    Wątpię, żeby wszystko na raz zostało pobanowane. Szansa na ban na wszytko jest znikoma dzięki temu, że stawiane jest to przez wielu użytkowników, zróżnicowanie jest duże.

  • Styczeń 5, 2014 at 8:01 am
    Permalink

    Oka, a dlaczego dodawarką z swkata nie można dodać -za darmo- do swoich katalogów? 😀

  • Styczeń 7, 2014 at 9:53 am
    Permalink

    A właśnie można 🙂 – przy Twoich katalogach podpiętych do systemu jest koszt 0 punktów.

  • Styczeń 9, 2014 at 12:14 pm
    Permalink

    tylko że nie można wybrać „tylko moich katalogów” do dodawania 🙂 da radę zrobić taki feature „dodawaj do wlasnych”?

  • Styczeń 9, 2014 at 1:12 pm
    Permalink

    Można, zaznaczasz tylko swoje katalogi (te, które mają koszt 0 punktów) i dodajesz 🙂
    Zaznaczasz je shiftem , a następnie odwróć zaznaczenie.

  • Styczeń 9, 2014 at 2:18 pm
    Permalink

    Dzięki, Ślepnie człowiek od tego monitora. 😀

  • Styczeń 10, 2014 at 8:24 am
    Permalink

    ha. Ale tą metodą nie dodamy do swoich katalogów, które dopiero oczekują na aktywację.

  • Styczeń 10, 2014 at 9:21 am
    Permalink

    no to teraz jasne 🙂 Spróbuj teraz (musisz wyłączyć program i włączyć ponownie). Te nie widoczne dla innych użtkowników będą się pojawiały na samym dole listy w programie.

  • Styczeń 10, 2014 at 1:10 pm
    Permalink

    gra i furczy pięknie teraz 🙂

  • Lipiec 18, 2014 at 10:03 pm
    Permalink

    Witam,

    Przy instalacji PriMini wywala mi taki błąd:
    Fatal error: Call to undefined function sqlite_open() in /home/u527370754/public_html/install.php on line 3

  • Lipiec 21, 2014 at 9:38 am
    Permalink

    Brakuje na serwerze funkcji obsługi sqlite. Trzeba do admina – ale nie zawsze chcą to włączać.

  • Lipiec 22, 2014 at 10:51 am
    Permalink

    Bo jest inaczej napisany i nie używa tej funkcji.