Domeny .pl za 2 złote – do 100 sztuk!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Nie od dziś wiadomo, że do seo zużywa się dużo domen. Gdy nadarza się okazja do taniego zarejestrowania domen (szczególnie .pl), trzeba korzystać. No i właśnie nadarzyła się taka okazja. Oczywiście jest to oferta bez konieczności prolongaty zakupionych domen (często w SEO z większej ilości zarejestrowanych domen przedłuża się niewielki ich procent). Na pewno już chciałbyś wiedzieć w który link kliknąć, żeby skorzystać z tej promocyjnej ceny. Promocja trwa do 13 stycznia, więc bez pośpiechu 😉
Domeny .pl w takiej ilości i w takiej cenie to rzadkość. Ponad rok temu w tej samej firmie również można było wykupić domeny .pl w dobrej cenie (wtedy były z tego co kojarzę po złotówce). Tak, takie ceny możliwe są obecnie tylko i wyłącznie w… citynetwork.pl. Każdy klient może zakupić do 100 domen .pl w cenie 2zł/sztuka.

Support z CityNetwork

O promocji usłyszałem już na samym starcie – to jest 6 stycznia. Ale… miałem problemy z zarejestrowaniem domen – myślałem, że się spóźniłem. Ale w sumie promocja ta jeszcze trwała, nie znikała z głównej strony CityNetwork.pl.

Ponownie zainteresowałem się tematem wczoraj – ale efekt był ten sam – na wybrane domeny nie naliczało mi rabatu. W końcu napisałem na support citynetwork.pl – w panelu miałem ponad 100 domen .pl wykupionych wcześniej i myślałem, że to właśnie jest przyczyną braku naliczania promocji. Po kilku minutach otrzymałem odpowiedź o błędzie systemu w przypadku niektórych kont użytkowników z propozycją przesłania listy domen do zarejestrowania na mail… Szybko, konkretnie i skutecznie 🙂 Support na piątkę (konkretnie wymieniałem korespondecję z panem Michałem).

» «
 • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
  Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
 • LinkTak.pl - dobre linki
  Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Polecam wszystkim usługi w CityNetwork.pl, no i zachęcam do śledzenia bloga www.citynetwork.pl/nasz-blog/ z którego dowiesz się jako pierwszy o nowościach i promocjach (nie tylko domeny, ale również serwery).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

9 thoughts on “Domeny .pl za 2 złote – do 100 sztuk!

 • Styczeń 10, 2014 at 5:38 pm
  Permalink

  Artykuł sponsorowany 😀

 • Styczeń 10, 2014 at 6:28 pm
  Permalink

  troche lipa, bo:

  Cena promocyjna może być zagwarantowana tylko jeśli domena zostatnie zakupiona przy pomocy karty kredytowej

 • Styczeń 10, 2014 at 6:31 pm
  Permalink

  @Dawid może i sponsorowany, ale dla wszystkich przydatny. Przynajmniej nie sprzedają pl’ek po 20 zł wciskając ludziom że to super promocja.

 • Styczeń 10, 2014 at 7:44 pm
  Permalink

  Nie kupuję na stronie, gdzie na głównej nie ma regulaminu. Zresztą przy zamawianiu link do regulaminu też się nie pojawia.

 • Styczeń 11, 2014 at 10:35 am
  Permalink

  Przez paypal też jest bez problemu – masz gwarancję, bo od razu płatność dochodzi. Jeśli robisz zwykłym przelewem, to może być problem.

  Citynetwork mam już sprawdzony (od ponad roku wykupuję tam domeny).

  PS. Nie jest to sponsorowany wpis.

 • Styczeń 13, 2014 at 1:50 am
  Permalink

  Ten pomarańcz na stronie 😉 Oka testowałeś może hosting w tej firmie?

 • Marzec 16, 2015 at 12:54 pm
  Permalink

  czy jeszcze można skorzystać z tej oferty? 2 zł za domenę to niezła cena 🙂

 • Marzec 17, 2015 at 12:40 pm
  Permalink

  fajnie by było 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow