Płacisz za jeden, otrzymujesz dwa!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Do końca marca uruchamiamy promocję. Kupując SeoInstalator lub DonPoster, ten drugi otrzymujesz za 0 zł! Połączenie możliwości SeoInstalatora i DonPostera daje naprawdę ogromne możliwości na budowanie zaplecza, o czym krótko piszę poniżej.

SeoInstalator – program służy do w pełni automatycznego instalowania stron na najróżniejszych skryptach. SeoInstalator podpina domeny i subdomeny pod serwer, zrzuca pliki, zakłada bazy danych, konfiguruje skrypty, instaluje templatki, pluginy. Można bardzo łatwo zainstalować setki, a nawet tysiące stron na różnych skryptach. Więcej info na stronie seoinstalator.pl.

DonPoster – program, który służy głównie do wysyłania wpisów do katalogów, precli, ale też do wykonywania praktycznie wszystkich czynności jakie dokonuje się poprzez przeglądarkę. Ważne, że w DonPoster każdy użytkownik ma możliwość napisania własnego modułu obsługującego jakiś skrypt. Więcej info na stronie donposter.pl.

» «
 • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
  Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
 • LinkTak.pl - dobre linki
  Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Łącząc możliwości SeoInstalatora i DonPostera otrzymujesz potężne narzędzie do instalowania i zarządzania stronami. SeoInstalatorem można instalować strony na różnych skrypach, a DonPosterem dodawać wpisy czy też linki.

Aby skorzystać z promocji wystarczy do końca marca kupić jeden z programów (DonPoster, Seoinstalator), a drugi automatycznie otrzymasz bez żadnych dodatkowych opłat.
Promocja o której tutaj piszę łączy się z innymi, a konkretnie z kodami rabatowymi które można znaleźć do SeoInstalatora.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

One thought on “Płacisz za jeden, otrzymujesz dwa!

 • Kwiecień 4, 2014 at 12:17 pm
  Permalink

  Skorzystałem i polecam :)) jeszcze czekam na dojście przelewu, ale mam nadzieję, że baza jest duża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow