Program partnerski SWKat.pl i inne nowości

System Wymiany Katalogów swkat.pl idzie do przodu. Wczoraj został uruchomiony program partnerski w którym za polecenie użytkownika otrzymujesz 20% jego punktów. Kilka dni temu zostały wprowadzone stawki przyznawanych punktów za katalogi – zostały podniesione 10x!

Nieco więcej o programie partnerskim
Na czym polega nasz program partnerski?
PP SWKAT.pl polega na polecaniu użytkowników. Każdemu użytkownikowi internetu który przejdzie na stronę SWKAT.pl z Twojego linku referencyjnego zapisujemy w przeglądarce ciasteczko z informacją, iż user pochodzi z Twojego polecenia (ciasteczko ważne 90 dni). Gdy tylko zarejestruje u nas konto zapiszemy tego nowego użytkownika jako usera poleconego przez Ciebie!

Co otrzymasz w zamian za polecenie?
20% od wszystkich generowanych punktów przez każdego poleconego użytkownika. Załóżmy, że polecony przez Ciebie użytkownik będzie miesięcznie generował 10000 punktów (tyle można uzbierać za kilka dobrych katalogów) – otrzymasz za niego każdego miesiąca 2000 punktów! Gdy takich użytkowników będzie 10-ciu – będziesz z samego programu partnerskiego zarabiał 20000 punktów każdego miesiąca!

Inne zmiany
Prawdopodobnie już do kilku dni zewnętrzna dodawarka zostanie zastąpiona wewnętrzną (z panelu swkat.pl). Ułatwi to na pewno życie osobom czynnie korzystającym z dodawania – co więcej będzie można ustawlić dzienną ilość dodań. W takim przypadku wystarczy raz ustawić dodawanie i mieć spokój na wiele dni!

W tym samym momencie kolejne zmiany dotkną różnic pomiędzy kontami FREE i PRO. A w dalszej perspektywie zostanie wprowadzony automatyczny instalator katalogów – tylko dla kont PRO.

okazwłoka

Co jest grane?

5 thoughts on “Program partnerski SWKat.pl i inne nowości

 • Czerwiec 10, 2014 at 11:33 am
  Permalink

  A na co można wymienić punkty ? ile aktualnie warte jest 1k punktów ?

 • Czerwiec 10, 2014 at 1:43 pm
  Permalink

  Punkty można wymienić na pieniądze na giełdzie punktów, ewentualnie przeznaczyć na katalogowanie w Systemie. Na razie wszystko się dopiero kształtuje i nawet orientacyjnie ciężko powiedzieć.
  1000 punktów starcza na około 120 wpisów do katalogów w Systemie.

 • Czerwiec 11, 2014 at 8:50 pm
  Permalink

  Szczerze powiedziawszy mi bardzo pasowała zewnętrzna dodawarka.. czy ona będzie mogła zostać?

 • Czerwiec 12, 2014 at 10:39 am
  Permalink

  Trochę mało jest katalogów w bazie. Pewnie stąd ten program partnerski 🙂 Oby coś się ruszyło.

 • Czerwiec 12, 2014 at 11:24 am
  Permalink

  Tego jeszcze nie wiem – ale prawdopodobnie zostanie zewnętrzna jako alternatywa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow