Jak postawić zawodowe zaplecze Seo? – darmowy e-book i przewodnik do wzięcia

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Strony zapleczowe, nawet w czasach rozpowszechnionych zmian algorytmu Google, mają w sobie wysoki potencjał, który wskazane jest spożytkować. Kluczem do tryumfu jest wprawdzie jakość wznoszonego zaplecza. Jak wiadomo wszak, że linkowanie ze mizernej jakości witryny może zostać uznane jako spam, powodując tym samym spadek pozycjonowanej domeny z dotychczas zajmowanej pozycji w rezultatach szukania. Pingwin i Panda czuwają nad tym, by wyszukiwarka Google dopełniała swoje założenia, oferując eksploatatorom jedynie odnośniki do wartościowych witryn. Skoro tylko jak najbardziej, cały czas można kreować strony zapleczowe, doglądając równocześnie o ich jakość. Jeśli witryna nie będzie wyglądała jak marne zaplecze, dopiero istnieje nieduże prawdopodobieństwo, że zostanie ukarana za nieetyczne praktyki i nie pociągnie ze sobą w dół pozycjonowanej domeny.

Jak tym samym pobudować zawodowe zaplecze Seo, które nie będzie wywierało żadnych kontrowersyjności Google? Tu jakość musi pojawiać się równocześnie z przydatnością, gdyż takie strony wyszukiwarka nagradza wyższymi pozycjami. Pożądane byłoby wskutek tego zbudować nawet kilkadziesiąt przeróżnych witryn zapleczowych – o wytrawnej szacie graficznej tudzież wypełnionych świetną treścią. Takie zaplecze wstępnie nie będzie wyglądało jak stereotypowa strona zapleczowa, a nie zważając na wszystko nim będzie.

 • Zastanawiasz się od czego zacząć podnoszenie dobrego zaplecza?
 • Nie masz pojęcia, jaką strategię obrać, aby strony zapleczowe okazały się aktywnym odciążeniem pozycjonowania?
 • Zastanawiasz się nad formą zaplecza, które będzie ciekawe z perspektywy eksploatatorów i wyszukiwarki Google?

Kontrakcje na wszystko te pytania znajdziesz w bezpłatnym przewodniku „Jak konstruować zaplecze Seo” utworzonym przez zespół Seoway.pl.

» «
 • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
  Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
 • LinkTak.pl - dobre linki
  Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

E-Book pisany w postaci poradnikowej przybliża wszystkie najważniejsze zagadnienia związane ze stawianiem profesjonalnych stron zapleczowych, będących bezpiecznym wspomożeniem działań Seo:

 • argumentuje sensowność tworzenia zaplecza w dobie częstych zmian algorytmu Google,
 • podkreśla fascynujące formy stron zapleczowych,
 • podpowiada wypróbowane wzorce linkowania.
 • sugeruje, jak unikać ujawnienia zaplecza przez Google, jeśli wszystkie witryny należą do jednego właściciela,
 • jak i dużo innych.

Informator może okazać się owocny dla ludzi początkujących, bowiem zawiera te najbardziej podstawowe wiadomości w granicach m in.. zdobywania domen, wyboru hostingu, wyboru skryptów, wyboru stylów. Mnóstwo zajmujących nowin znajdą też osoby, które mają w obecnej chwili jakieś doświadczenie w budowaniu zaplecza, jednak chcą poszerzyć swoją wiedzę. Pojawiają się podpowiedzi dotyczące kupowania zasadnego contentu czy powiązane z linkowaniem peryferyjnym.

Dla wytrwałych i sceptyków, w przypuszczaniu których zaplecze Seo to w chwili obecnej przeżytek, jest jeszcze przeprowadzone case study, które stanowi potwierdzenie trafności przedstawianych praktyk. Na sposób bardzo całkowity przedstawiona została kampania kierowana dla jednego z petentów Seoway pl., której rezultaty zostały zademonstrowane w formie wykresów i danych cyfrowych.

Rozległy e-book jest wyczerpującym źródłem nowości, dzięki któremu można zapoczątkować budować profesjonalne zaplecze – pokojowe dla Google i odciskające na poprawę wyników pozycjonowania. Może być rozważany jako podsumowanie wiedzy dla początkujących i zaawansowanych pozycjonerów – każdy otrzyma cenne wskazówki, które można wykorzystać w praktyce, otrzymując zadowalające rezultaty przedsięwzięć Seo.

Darmowy przewodnik da się pobrać ze strony: ebook.seoway.pl.

UWAGA! Artykuł został wygenerowany automatycznie (z szybką korektą) z wpisu:
Jak zbudować profesjonalne zaplecze SEO? – bezpłatny e-book i poradnik do pobrania

Generator synonimów będzie dostępny już wkrótce…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

8 thoughts on “Jak postawić zawodowe zaplecze Seo? – darmowy e-book i przewodnik do wzięcia

 • Lipiec 9, 2014 at 1:08 pm
  Permalink

  Z punktu widzenia seo tragedii może nie ma, ale czytając to będąc człowiekiem nie rozumiem o co chodzi.

 • Lipiec 9, 2014 at 1:22 pm
  Permalink

  Gdy są to zwykłe teksty, wychodzi o wiele lepiej. Np Twój komentarz: „Z perspektywy seo katastrof może nie ma, lecz odczytując to będąc ziemianinem nie pojmuję o co idzie.”

 • Lipiec 9, 2014 at 4:39 pm
  Permalink

  Planujesz udostępnić to narzędzie?

  i czy będzie można go podpiąć pod php tak aby automatycznie tworzyć teksty?

 • Lipiec 9, 2014 at 6:36 pm
  Permalink

  Czemu akurat moj wpis? 😉 A tak poważnie to ciekawe jest to co zrobiłeś i jeszcze naturalny link jest.

 • Lipiec 9, 2014 at 6:53 pm
  Permalink

  Jako eksplorator internetu z uporczywością wypatruję Twojego wytrawnego wytwórcy bliskoznaczników

 • Lipiec 10, 2014 at 8:13 am
  Permalink

  @Dawid – tak, będzie to narzędzie online z opłatą naliczaną od 1000 znaków wejściowego tekstu – w granicach 20-30 groszy za 1000 znaków wejściowych.
  Będzie też dostęp do API.

  @Dariusz – losowo wybrany tekst. Mam nadzieję, że Ci to nie przeszkadza. Duplikat raczej nie powstał 🙂

 • Lipiec 10, 2014 at 10:15 am
  Permalink

  dobre zaplecze to podstawa pozycjonowania w dzisiejszych czasach. Dzięki dobremu – bardzo dobremu generatorowi jesteśmy w stanie stworzyć naprawdę bardzo dużo zaplecz ale szczerze czy Google nie zorientuje się że ten tekst jest generowany ?

 • Lipiec 10, 2014 at 10:47 am
  Permalink

  rewelacyjne zaplecze to istota pozycjonowania w dzisiejszych czasach. Dzięki wyśmienitemu – bardzo dobremu generatorowi jesteśmy w stanie utworzyć istotnie nader mnóstwo zaplecz lecz ot tak czy Google nie zorientuje się że ten artykuł jest generowany?

  na tem moment odpowiedź jest jedna: kwestionuję ażeby google kapnęło się, szybciej przy manualnej moderacji. Jakkolwiek jeśli poświęcisz 2-3 minuty na wpis i anulujesz z niego te niepasujące synonimy – będzie to wpis genialny i raczej nie odróżniający się od przekazu napisanego ręcznie.

  PS. ten komentarz też przepuściłem przez generator 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow