Raport nr1

Wpisem tym rozpoczynam serię wpisów, które będą zawierały informacje odnośnie prowadzonych prac na różnego rodzaju narzędziami i serwisami SEO. Postaram się co jakiś czas informować w krótkim wpisie o tym, co się działo, co zostało zrobione od ostatniej publikacji raportu.

Nowy serwis mj.i4a.pl

Został postawiony nowy serwis, którego zadaniem jest sprawdzanie parametrów z majestic seo dla adesów url.

Reklama: Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis

Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis

Nowy program WebCieć

Został przygotowany nowy program (w php na serwery), którego zadaniem jest monitorowanie dostępności stron internetowych. WebCieć w darmowej wersji sprawdza do pięciu adresów, w płatnej wersji nie ma ograniczeń na ilość monitorowanych adresów. Więcej informacji pojawi się w osobnym wpisie. Informacje można też znaleźć na forum PiO.

Prace nad nowym statycznym SWLem

Nowy SWL pochłania bardzo dużo czasu, ale cały czas prace idą do przodu. Planowany start systemu: początek lutego 2017. Nadal poszukiwani są wydawcy, którzy są w stanie postawić przynajmniej kilka stron. Więcej informacji jest udzielanych dla zainteresowanych tematem.

Darmowy program SeoPrzybornik

Nowy darmowy program z narzędziami SEO. Zostało zrobionych też kilka aktualizacji, na razie największym powodzeniem cieszy się w nim możliwość publikacji wpisów w WordPress.

DonLinkage

Kilka mniejszych, ale ważnych aktualizacji z poprawkami.

Dwa nowe silniki z komentarzami i księga gości.

DonIndexer

Ważna aktualizacja porządkująca wyświetlanie linków, dodana funkcja wczytywania linków z pliku (ważne przy wczytywaniu dużych ilości linków).

 

 

 

 

 

okazwłoka

Niezależny specjalista ds.... ble ble ble. Nie jestem żadnym specjalistą Raczej lubię bawić się z Google, odkrywać luki, pisać w PHP różne rozwiązania SEO i... tyle.

3 thoughts on “Raport nr1

 • Styczeń 23, 2017 at 10:13 am
  Permalink

  Wszystko w jednym miejscu – dobry pomysł.

 • Styczeń 26, 2017 at 12:20 pm
  Permalink

  Najbardziej ciekawi mnie ten statyczny SWL. Czy to ma szansę sensownie działać i dawać stronom porządnej jakości linki, a w efekcie je pozycjonować? A przewidujesz otaczanie linków jakimś tematycznym tekstem w tym SWL?

 • Styczeń 27, 2017 at 7:30 am
  Permalink

  Zamierzenie jest takie, by były to sensownie podlinkowane strony. Tu system opiera się o parametr TF z majestic seo i o ilość backlinków. Jest to dość miarodajny parametr.
  Otaczanie linków tekstem nie będzie, bo to bardzo ułatwia znalezienie wszystkich stron systemowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow