Google AddUrl – zmiana limitów

Osoby korzystające z Google AddUrl zdążyły się już przyzwyczaić do limitu 50 adresów na tydzień w narzędziu dostępnym pod adresem google.pl/addurl. Tak naprawdę ten limit był większy i można było osiągnąć nawet nieco większy limit adresów na tydzień, ale to wszystko już przeszłość.

 

Do czego używać narzędzia Google Addurl? Na przykład do indeksowania zdobytych linków – jest to metoda dająca 100% efektu – nie indeksowane są jedynie te adresy, których Google nie chce w swoim indeksie i nie ma żadnych szans na ich indeksację. Niestety, formularz zgłaszania stron w narzędziu AddUrl zabezpieczony jest ReCaptcha NoCaptcha, co nieco utrudnia zgłaszanie, szczególnie gdy wyskakują obrazki do klikania.

Wracając do zmian limitów, od kilku dni można zauważyć zmianę limitów w tym narzędziu – obecnie zauważalny limit to 10 adresów dziennie. Czy jest to tylko tymczasowa zmiana? A może wprowadzona już na stałe? Pożyjemy, zobaczymy. Tak czy inaczej limit tygodniowy nie bardzo ulega zmianie.

Jak omijać limity i ReCaptcha NoCaptcha?

Bardzo łatwo, za pomocą serwisu dostępnego na stronie http://addurl.i4a.pl !

okazwłoka

Co jest grane?

4 thoughts on “Google AddUrl – zmiana limitów

 • Luty 9, 2018 at 11:28 am
  Permalink

  Zmiana wpłynie na cenę usługi?

 • Luty 9, 2018 at 11:59 am
  Permalink

  Na razie ceny bez zmian.

 • Luty 13, 2018 at 12:29 am
  Permalink

  Mi od kilku dni nie przyjmuje żadnego URL (manualnie w google) choć nie dodawałem żadnego na przestrzeni miesięcy. Czyżby koniec?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow