DonLinkage ma już 7 lat! Mega promocja!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Mega promocja dotyczy zestawu DonLinkage + OCRdl + Premium jeden miesiąc! To wszystko za jedyne 130 zł netto! Tylko do najbliższej środy, a więc niecałe 3 dni!

Minęło już 7 lat od powstawnia DonLinkage, a raczej połączenia dwóch mniejszych projektów: DonPrecla i DonKata – DonPrecel realizował dodawanie artykułów do precli różnego typu, a DonKat jak łatwo się domyślić służył do dodawania wpisów do katalogów różnego typu.

DonLinkage wciąż jest chętnie wykorzystywany do linkowania stron – zarówno docelowych jak i zapleczowych. Z programu aktywnie korzystają freelancerzy, agencje SEO jak i prywatni odbiorcy pozycjonujący własne strony www.

» «
 • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
  Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
 • LinkTak.pl - dobre linki
  Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Szczególnie warta uwagi jest opcja Premium w której użytkownik otrzymuje dostęp do kilkuset, a nawet kilku tysięcy stron na których może zamieszczać wpisy z linkami. Są to strony z ogłoszeniami, ze statystykami, katalogi stron, precle.

Ale DonLinkage ma wbudowanych o wiele więcej opcji, to nie tylko narzędzie do wysyłania wpisów. To zrobi za Ciebie DonLinkage:

 • Zdobędzie kilka tysięcy linków na stronę z prywatnego zaplecza dostępnego tylko dla użytkowników DonLinkage (premium)!
 • Zdobędzie linki z wielu publicznie dostępnych stron (katalogi, profile, fora, artykuły, księgi gości, komentarze i inne).
 • Wyśle zdobyte linki do wybranego systemu indeksującego.
 • Sprawdzi pozycje Twoich stron w Google.
 • Wstawi do Twoich tekstów automatycznie synonimy.
 • Udostępni bazy stron/katalogów.
 • Zbuduje unikalne bazy stron/katalogów.

Zapraszam po szczegóły na http://i4a.pl/?p=donlinkage

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

One thought on “DonLinkage ma już 7 lat! Mega promocja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow