Ło maj gad! Te „linki” Google też widzi!!!!!!!!!!!!!!

Krótka informacja/sprostowanie. Ostatnio przeprowadziłem test z linkami (Test: jakie linki widzi Google?) i za bardzo pośpieszyłem się z wynikami. Okazuje się, że po pewnym czasie te „linki” Google też widzi! O jakie linki chodzi?

Nieklikalne linki

1
http://link.pl

Widoczność: tak!!!!

Do tej pory w świecie SEO uważało się, że same nieklikalne adresy znalezione na stronach nie są widziane jako linki przez Google. Tymczasem Google zindeksował stronę, której istnienie w ten sposób zostało zasygnalizowane! Robot Google przeszedł do takiej strony jak po standardowym linku! Tyle, że z jednodniowym opóźnieniem!

Reklama: Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis

Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis

Osobna kwestia to sprawdzenie, czy tego typu „linki” rankują. Zdrowy rozsądek podpowiada, że rankują, skoro Google do indeksacji traktuje je jak zwykłe linki [wymagany test do potwierdzenia]. Jeśli tak jest faktycznie, to trzeba zaktualizować wszystkie programy i systemy, bo moc seo rozkłada się również na te nieklikalne linki!

okazwłoka

Niezależny specjalista ds.... ble ble ble. Nie jestem żadnym specjalistą Raczej lubię bawić się z Google, odkrywać luki, pisać w PHP różne rozwiązania SEO i... tyle.

5 thoughts on “Ło maj gad! Te „linki” Google też widzi!!!!!!!!!!!!!!

 • Pingback: Test: jakie linki widzi Google? – Blog SEO – Blog o pozycjonowaniu

 • Październik 8, 2018 at 11:11 am
  Permalink

  Dopiero teraz? Już od dawna słyszałem/wiedziałem, że takie linki są indeksowane ale bez przenoszenia mocy coś w stylu index, nofollow

  Pozdrawiam

 • Październik 8, 2018 at 11:13 am
  Permalink

  Bardzo dobry test. Ciekawe tylko jak jest z przekazywaniem mocy przez takie linki. Może po prostu bot „z ciekawości” przechodzi pod te adresy i jeżeli znajduje ciekawą treść, to indeksuje.

 • Październik 8, 2018 at 11:26 am
  Permalink

  @Pysio w jaki sposób sprawdziłeś, że moc=0?

 • Październik 12, 2018 at 9:26 am
  Permalink

  @okazwłoka od osoby, z którą pracowałem SEO-wiec z Holandii plus gdzieś czytałem ale było to w okolicach 2015 roku

  Pozdrawiam

  PS.
  Fajne captcha 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow