SeoInstalator – full automat do instalowania wielu stron

  • 10 lutego, 2014

Od pierwszego wpisu od SeoInstalatora minęło 10 dni – i już wiele się zmieniło na +. Główna zmiana to możliwość instalacji dowolnie wybranych przez użytkownika templatek, pluginów i widgetów w WordPress! W przypadku templatek można sobie zarzyczyć wybór losowej templatki lub wskazać konkretną. Ale to nie wszystko!

Pluginy w WordPress będzie można również automatycznie konfigurować! Konfiguracja każdego pluginu wymaga wprowadzenia nowych funkcji do SeoInstalatora stąd na początek jest niewielka ilość pluginów które można automatycznie skonfigurować – ale z czasem lista ta będzie się poszerzała. Oczywiście jest wiele pluginów które nie trzeba konfigurować – te można bez problemu wrzucić do SeoInstalatora – bo SeoInstalator potrafi automatycznie zrzucić na ftp i włączyć każdy plugin!

Zaplecze to nie tylko WordPress
Dokładnie tak jest, dlatego oprócz automatycznej instalacji WordPress będzie obsługa wielu, wielu najróżniejszy skryptów – CMSów, skryptów katalogów jak i dowolnie wybranych przez użytkownika skryptów! Na początek będzie to dość uboga w pozycje lista, ale z czasem będzie tego dużo więcej. Wszystko będzie zależało od zapotrzebowania na konkretne instalatory.

Start SeoInstalatora już niebawem… prawdopobonie dziś lub jutro!

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow