SeoInstalator – full automat do instalowania wielu stron

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Od pierwszego wpisu od SeoInstalatora minęło 10 dni – i już wiele się zmieniło na +. Główna zmiana to możliwość instalacji dowolnie wybranych przez użytkownika templatek, pluginów i widgetów w WordPress! W przypadku templatek można sobie zarzyczyć wybór losowej templatki lub wskazać konkretną. Ale to nie wszystko!

Pluginy w WordPress będzie można również automatycznie konfigurować! Konfiguracja każdego pluginu wymaga wprowadzenia nowych funkcji do SeoInstalatora stąd na początek jest niewielka ilość pluginów które można automatycznie skonfigurować – ale z czasem lista ta będzie się poszerzała. Oczywiście jest wiele pluginów które nie trzeba konfigurować – te można bez problemu wrzucić do SeoInstalatora – bo SeoInstalator potrafi automatycznie zrzucić na ftp i włączyć każdy plugin!

Zaplecze to nie tylko WordPress
Dokładnie tak jest, dlatego oprócz automatycznej instalacji WordPress będzie obsługa wielu, wielu najróżniejszy skryptów – CMSów, skryptów katalogów jak i dowolnie wybranych przez użytkownika skryptów! Na początek będzie to dość uboga w pozycje lista, ale z czasem będzie tego dużo więcej. Wszystko będzie zależało od zapotrzebowania na konkretne instalatory.

» «
  • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
    Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
  • LinkTak.pl - dobre linki
    Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Start SeoInstalatora już niebawem… prawdopobonie dziś lub jutro!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

okazwłoka

Niezależny specjalista ds.... ble ble ble. Nie jestem żadnym specjalistą Raczej lubię bawić się z Google, odkrywać luki, pisać w PHP różne rozwiązania SEO i... tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow