Teksty z synonimami za mniej niż 1zł?

  • 3 września, 2014
  • 4

Generator synonimów Czy jest możliwe poprawne i gęste wstawienie synonimów do tekstu o długości 1000 znaków za 1zł? Odpowiedź brzmi: od dzisiaj tak! I to nie po spełnieniu 1000 wyimaginowanych warunków. Nie trzeba nadzwyczajnych okoliczności, boskiego splotu zdarzeń, żeby mieć taki tekst za mniej niż 1zł. A to wszystko za sprawą nowego narzędzia online, które ujrzało światło dzienne właśnie dzisiaj. Zapraszam do przeczytania krótkiej prezentacji narzędzia dostępnego na stronie synonim.i4a.pl.

Generator dostępny na stronie synonim.i4a.pl radzi sobie z naszym językiem dość dobrze dzięki rozbudowanym algorytmom. Dzięki nim prawidłowo odmienia proponowane słowa – dobierze synonimy do słowa bez względu na przypadek, liczbę, rodzaj czy czas. Wszystkie operacje przeprowadza na bazie milionów rekordów.

Teksty wynikowe mimo zaawansowanego algorytmu nie zawsze są bezbłędne (między innymi z uwagi na fakt występowania w naszym języku sporej ilości homonimów – wyrazów o takiej samej pisowni, oznaczających co innego). Dlatego generator został wyposażony w intuicyjny system zlecania moderacji otrzymanych tekstów. Za moderację tekstów można rozliczać się bezpośrednio z moderatorem w dowolny sposób lub skorzystać z formy płacenia punktami (forma bezpieczna – zabezpiecza punkty w momencie zlecenia i automatycznie przelewa w momencie wykonania zlecenia).

Skąd tekst z synonimami za mniej niż 1zł?

Automatyczne wstawienie synonimów do tekstu o długośi 1000 znaków to koszt 25 lub 30 groszy (w zależności od wykupionego pakietu). Do tego dochodzi moderacja tekstu mniej więcej w granicach 70 groszy. Wynik jest prosty:
25 groszy + 70 groszy = 95 groszy
lub
30 groszy + 70 groszy = 1 zł

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow