Pio i zdobywanie szczytów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Każdy lubi być na szczycie – szczególnie w świecie SEO. Szczyt to prestiż, szczyt to sukces, szczyt to też pieniądz. Jednak tym razem nie będzie o zdobywaniu topowych pozycji w Google, nie dziś. Będzie o czymś zupełnie z innej beczki, o pomaganiu innym…

Na szczęście nie trzeba mieć wiele, żeby pomagać. Przy okazji różnych akcji charytatywnych słyszymy, że liczy się każda złotówka. Ba! Czasem nie potrzeba sięgać do kieszeni, by pomagać.

Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że pomagać możemy przy okazji wykonywania czynności, które kochamy robić. Tak jest w przypadku akcji „Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum” PIO w Pszczynie i osób, które częściej lub rzadziej wędrują po większych czy mniejszych górach.

» «
  • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
    Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
  • LinkTak.pl - dobre linki
    Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Na czym polega akcja?

Zasady są proste: zapisujesz się do akcji ( http://www.hospicjumojcapio.pless.pl/swiadectwa-chorych-rodzin-2/koncert-noworoczny/ ), wpłacasz wpisowe 5 złotych (otrzymujesz książeczkę, materiały promocyjne – jeśli masz daleko do Pszczyny, to otrzymasz pocztą), chodzisz po górach zdobywając punkty, które później zamieniane są na pieniądze (wpłacają je inni dobroczyńcy na poczet akcji). Zebrane środki zostają wykorzystane na dokończenie budowy hospicjum.

Do kiedy trwa?

Do końca listopada  2018. Z żoną dowiedzieliśmy się o tej akcji dopiero kilka tygodni temu podczas wędrówki na Turbacz w Gorcach. Od razu zapisaliśmy się wraz z naszym 4-letnim synkiem.

Kto może w niej wziąć udział?

Każdy poruszający się o własnych siłach 🙂

Czy pamiętasz…

… konkurs pozycjonowania promujący wspieranie hospicjów? Od konkursu pozycjonowania na frazę „w$pi1erajmy hosp1cja” minęło już ponad 5 lat, ale ten czas leci!

Inne akcje, które warto wspierać

Może znasz inne akcje tego typu, które warto wspierać? Oprócz „Zdobywamy Szczyty dla Hospicjum” PIO w Pszczynie już od wielu lat wspieramy akcję zdobywania kilometrów z aplikacją Endomondo.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow