To świetne ułatwienie dla tych, którzy często piszą teksty – nawet 80% mniej stukania po klawiaturze! Oszczędność czasu nawet dziesięciokrotna!

Sam decydujesz w jaki sposób wykorzystać platformę.  Świetnie nadaje się na potrzeby tekstów SEO (precle, katalogi), ale nie tylko. Z platformą tą stworzysz o wiele szybciej i łatwiej dowolny tekst.

Dla kogo platforma do pisania tekstów?

Nie ukrywam, platforma stworzona jest głównie dla Copywriterów, którzy tworzą teksty na potrzeby SEO, a więc głównie opisy do katalogów i artykuły ogólnie charakteryzujące produkty, usługi czy strony internetowe. Ale nie znaczy to, że pisząc teksty na swojego bloga nie możesz korzystać z powodzeniem z tej platformy. Jednym słowem – platforma może przydać się każdemu, kto pisze teksty i chce sobie tę sprawę ułatwić z naciskiem na przyśpieszenie, odciążenie palców i umysłu.

Jak to działa?

Stworzenie szablonu tekstu

Platforma ułatwia zaplanowanie tekstu – szybko stworzysz tytuł, wstęp, nagłówki, rozwinięcie i zakończenie tekstu. W zasadzie zrobisz to wszystko kilkoma kliknięciami myszy.

Możesz też wybrać szablon ze zdefiniowanych w systemie – wystarczy kliknąć, wypełnić odpowiednie miejsca treścią i gotowe!

Automatyczne wypełnienie treścią

Nie masz pomysłu jak rozpocząć tekst? Nie masz pomysłu jak go rozwinąć? Nie wiesz jak zakończyć tekst? Chcesz wyrazić swoje zadowolenie? A może chcesz rzucić obelgę? Chcesz zachęcić do odwiedzenia strony internetowej lub zakupu produktu? A może chcesz napisać o dobrej jakości produktu/usługi? A może chcesz pochwalić przedmiot wpisu za dobrą cenę? A może wręcz przeciwnie – chcesz zganić przedmiot wpisu za słabą jakość, wysoką cenę? To wszystko i jeszcze wiele wiele więcej zrobisz dwoma kliknięciami myszy!

Ręczne wypełnienie treścią

Po utworzeniu szkicu tekstu (lub wybraniu szablonu) i po automatycznym wypełnieniu treścią przychodzi czas na ostatni krok, czyli ręczne uzupełnienie treści. To krok bardzo ważny, bo od niego będzie zależał charakter całego tekstu. Oszczędzając się maksymalnie można uzupełnić tylko wymagane miejsca. Chcąc mieć lepszy tekst, bardziej szczegółowy trzeba postukać więcej po klawiaturze.

Przykładowy tekst o tym blogu stworzony za pomocą platformy

Blog okazwłoka.pl rzeczywiście kojarzy mi się pozytywnie do tego stopnia, że postanowiłem o tym napisać. Piękna sprawa z tym blogiem. Nie potrafię wyrazić swojego zachwytu. Zademonstruję same fakty o tym świetnym blogu! Czas napisać konkretnie o blogu Okazwłoka.pl.

Blog ma taką jakość, że lepszej nie znajdziesz.  Mocne strony tego bloga to między innymi: świeże informacje ze świata seo, świetne testy seo, opisy dostępnych narzędzi seo. Kliknij na stronę okazwłoka.pl i sam się przekonaj!

Na koniec z czystym sumieniem polecam blog Okazwłoka.pl.

Stworzenie tekstu zajęło mi 45 sekund! Oczywiście taki wynik jest możliwy, gdy użytkownik sprawnie porusza się po platformie i zna opisywany przedmiot/usługę/stronę www.

Długość tekstu końcowego: 576 znaków
Ilość wpisanego tekstu ręcznie: 207 znaków (wytłuszczony tekst).
Oszczędność: ponad 60% mniej wpisanych znaków i jeszcze więcej zaoszczędzonego czasu!

Inny przykład tekstu (zrzut ekranu z edytora):

Co z unikalnością?

Platforma jest przygotowana do tworzenia milionów unikalnych tekstów przy niewielkim wkładzie użytkownika końcowego!

Korzyści

Łatwość i szybkość pisania tekstów – tak w skrócie można opisać platformę.  Wypełniaj ręcznie treścią tylko wymagane miejsca –  będzie to stanowiło zwykle nie więcej niż 20% całego tekstu! Co to oznacza? Oznacza to, że tekst o długości 1000 znaków możesz stworzyć dosłownie w minutę! Ależ oszczędność czasu – a to oznacza zawsze większe zarobki!

Platforma będzie posiadała jeszcze wiele innych ciekawych narzędzi i funkcji ułatwiających pisanie. Ale o tym innym razem.

Co to za narzędzie?

Platforma jest jeszcze testowana, ale już wiadomo że będzie dostępna darmowa wersja demonstracyjna, oczywiście z okrojonymi zasobami. Maksymalnie do dwóch tygodni platforma zostanie oddana użytkownikom!  Informacja zostanie podana niezwłocznie tu na blogu jak i na jedynym słusznym forum o pozycjonowaniu, na PiO.

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow