Prezent na nowy rok: przechodzimy na PHP 7!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia: 5,00 / 5)
Loading...

Minęło sporo czasu od wydania wersji PHP 7, wersja 7.2 jest stabilna (wygląda na to, że php 7.3 również) i najwyższy czas (może nawet nieco spóźniony) skorzystać z dobrodziejstw PHP7!

Początkiem nowego roku można się spodziewać aktualizacji wszystkich naszych programów (DonLinkage, WPis, SeoInstalator itp.)  – będziemy przechodzić na PHP 7.2+. Dzięki temu programy z naszej stajni powinny pracować jeszcze wydajniej.

Warto już dziś zapoznać się u dostawców hostingowych i serwerowych z możliwościami przełączenia dla naszych narzędzi SEO wersji na PHP 7.2+. Oczywiście będą odpowiednie komunikaty, gdy zostaną przygotowane aktualizacje. Na razie zmiana wersji na PHP7 będzie skutkowała brakiem działania narzędzi – dlatego jeszcze troszkę cierpliwości 🙂

» «
 • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
  Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
 • LinkTak.pl - dobre linki
  Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Na nowy rok przewidywanych jest wiele aktualizacji programów: WPis ma stać się najlepszym systemem do zarządzania stronami WordPress, DonLinkage przeżyje trzecią młodość, a LinkTak.pl stanie się najlepszym (akurat już się stał 😉 ), ale i  największym polskim systemem do linkowania!

A teraz trzeba naładować baterie, by móc zacząć nowy rok z przytupem!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia: 5,00 / 5)
Loading...

One thought on “Prezent na nowy rok: przechodzimy na PHP 7!

 • Styczeń 2, 2019 at 1:49 am
  Permalink

  Facebook: Dużo firm hostingowych chwali się, że jako pierwsi udostępnili najnowsze PHP dla swoich Klientów 😉 nie będą dociekał kto był pierwszy, jednak średni poziom hostingow na rynku polskim pozostawia wiele do życzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow