Prezent na nowy rok: przechodzimy na PHP 7!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia: 5,00 / 5)
Loading...

Minęło sporo czasu od wydania wersji PHP 7, wersja 7.2 jest stabilna (wygląda na to, że php 7.3 również) i najwyższy czas (może nawet nieco spóźniony) skorzystać z dobrodziejstw PHP7!

Początkiem nowego roku można się spodziewać aktualizacji wszystkich naszych programów (DonLinkage, WPis, SeoInstalator itp.)  – będziemy przechodzić na PHP 7.2+. Dzięki temu programy z naszej stajni powinny pracować jeszcze wydajniej.

Warto już dziś zapoznać się u dostawców hostingowych i serwerowych z możliwościami przełączenia dla naszych narzędzi SEO wersji na PHP 7.2+. Oczywiście będą odpowiednie komunikaty, gdy zostaną przygotowane aktualizacje. Na razie zmiana wersji na PHP7 będzie skutkowała brakiem działania narzędzi – dlatego jeszcze troszkę cierpliwości 🙂

Na nowy rok przewidywanych jest wiele aktualizacji programów: WPis ma stać się najlepszym systemem do zarządzania stronami WordPress, DonLinkage przeżyje trzecią młodość, a LinkTak.pl stanie się najlepszym (akurat już się stał 😉 ), ale i  największym polskim systemem do linkowania!

A teraz trzeba naładować baterie, by móc zacząć nowy rok z przytupem!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 ocen, średnia: 5,00 / 5)
Loading...

One thought on “Prezent na nowy rok: przechodzimy na PHP 7!

  • styczeń 2, 2019 at 1:49 am
    Permalink

    Facebook: Dużo firm hostingowych chwali się, że jako pierwsi udostępnili najnowsze PHP dla swoich Klientów 😉 nie będą dociekał kto był pierwszy, jednak średni poziom hostingow na rynku polskim pozostawia wiele do życzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow