Kiedyś łakomym kąskiem w SEO był katalog, później SEOwcy oblizywali się na widok precla, a dziś nie mniejszą popularnością cieszą się artykuły sponsorowane. Na temat artykułów sponsorowanych świat SEO oszalał! Problem w tym, że artykuły sponsorowane zwykle są o wiele droższe niż niegdyś wpisy do katalogów czy precli. Ale to już przeszłość! Nie musisz dłużej płacić za artykuł krocie! W LinkTak.pl możesz taki zamówić bez problemów nawet za dwa złote.

Brzmi ciekawie? Oczywiście, że tak. Na razie artykuły sponsorowane w LinkTak.pl działają w wersji testowej, ale już każdy może śmiało korzystać z funkcji.

Tanie artykuły sponsorowane

To nie mrzonka, cennik jest naprawdę korzystny! Zobacz sam:

» «

  • Panel do zarządzania zapleczem WordPressWPis
    Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
  • LinkTak.pl – dobre linki
    Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

9459cb0004dd5f51ed3f32ce63059319.png

LinkTak.pl ustala minimalny koszt za artykuł, jest on zależny od parametrów SEO danej strony. Każdy wydawca ma możliwość podniesienia ceny. Jak widać wyżej na zrzucie ekranu, koszt rocznej publikacji zaczyna się już od dwóch złotych!

38770c75992074d9dfdbb5a327cfda5f.png

Jak widać TrustFlow według majestic.com = 14, a wiek domeny to 8 lat. Artykuł za 10 zł na takiej stronie. To chyba dobra oferta, ale nie mnie to oceniać. Są to głównie artykuły sponsorowane na blogach, ale na przykład są artykuły sponsorowane na stronach imitujących sklepy interntowe. Kategorie stron też są zróżnicowane, są na przykład artykuły sponsorowane motoryzacja, biznes itd. Wiele stron pozwala na umieszczanie artykułów sponsorowanych niekoniecznie związanych z tematyką strony. Co więcej są też artykuły sponsorowane bukmacherskie, hazardowe itp!

Publikacja artykułów sponsorowanych – oferta

Oferta wygląda na ciekawą. Gdzie jest więc haczyk? Jest jakiś? Są dwie rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę:

  • zazwyczaj domeny dodane pod publikację artykułów sponsorowanych należą jednocześnie do systemu LinkTak.pl, na szczęście strony z artykułami nie mogą emitować linków z systemu
  • artykuł dostarcza reklamodawca

LinkTak.pl dopiero uruchomił funkcję artykułów sponsorowanych, na razie nie znajdziesz tam stron influencerów, a raczej strony zapleczowe. Jednak oferta jest bardzo ciekawa, bo można znaleźć naprawdę dobrze podlinkowane strony, a co najważniejsze koszt publikacji zaczyna się już od 2 złotych na rok – korzystny cennik (artykuły sponsorowane cennik)!

 

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow