Wizytówki NAP – najlepsza oferta dla agencji SEO

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Pokaż swoim klientom nowe linki! Jeśli szukasz możliwości umieszczenia linków dla pozycjonowanych stron i masz ich przynajmniej kilka, to na pewno ta specjalna oferta będzie dla Ciebie interesująca, bo możesz zyskać dla każdej strony 32 linki z unikalnych IP i oszczędzić 20%!

Wizytówki NAP cieszą się ogromną popularnością, to doskonały sposób na linkowanie stron! Czy wiesz, że istnieje świetne narzędzie do szybkiego dodawania wizytówek NAP? Szybko dodasz wpisy do 32 polskich domen na unikalnych IP z linkami zwrotnymi do strony (od 1 do 4 linków z każdej wizytówki). Co prawda, strony te zostały stworzone właśnie w celach linkbuildingu, ale dzięki temu są bardzo dobrze podlinkowane. To prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią statystyki Majestic i Ahres:

 

A jak zaoszczędzić wspomniane 20%? Wystarczy zamówić 5 pakietów lub wielokrotność 5 pakietów, a otrzymasz do każdej piątki jeden gratis! Aby skorzystać z oferty wystarczy się upomnieć na adres seosolutions@i4a.pl!

Regularna cena na dodanie wpisu do 32 dobrze podlinkowanych wizytówek NAP wynosi 100 zł netto, obecnie jest promocja 30%. Kupując pięć pakietów otrzymasz szósty gratis, a to daje naprawdę świetną cenę!

 

 

Zapraszam serdecznie, a już wkrótce będzie dostępny pakiet na ogłoszenia z aktywnym linkiem dofollow, na pewno w dobrej cenie:

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

3 thoughts on “Wizytówki NAP – najlepsza oferta dla agencji SEO

 • maj 26, 2020 at 2:52 pm
  Permalink

  Bardzo ciekawe narzędzie. Wizytówki NAP mogą bardzo pomóc w budowaniu dobrej reputacji firmy w internecie. Dzięki nim nasza strona internetowa może osiągać wyższą pozycję wśród lokalnych wyników wyszukiwania, dlatego warto z nich korzystać.

 • maj 27, 2020 at 11:18 am
  Permalink

  Oczywiście wizytówki NAP na dobrych, jakościowych stronach z dużym prawdopodobieństwem pozytywnie wpłyną na naszą widoczność w sieci, dlatego warto je uwzględniać w swojej strategii pozycjonowania lokalnego.

 • maj 29, 2020 at 1:29 pm
  Permalink

  Wizytówki NAP to dobry start w działaniach linkbuldingowych. Linki po URL to dobra podstawa do budowy zróżnicowanego profilu linków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow