Wizytówki NAP – najlepsza oferta dla agencji SEO

  • 26 maja, 2020
  • 3

Pokaż swoim klientom nowe linki! Jeśli szukasz możliwości umieszczenia linków dla pozycjonowanych stron i masz ich przynajmniej kilka, to na pewno ta specjalna oferta będzie dla Ciebie interesująca, bo możesz zyskać dla każdej strony 32 linki z unikalnych IP i oszczędzić 20%!

Wizytówki NAP cieszą się ogromną popularnością, to doskonały sposób na linkowanie stron! Czy wiesz, że istnieje świetne narzędzie do szybkiego dodawania wizytówek NAP? Szybko dodasz wpisy do 32 polskich domen na unikalnych IP z linkami zwrotnymi do strony (od 1 do 4 linków z każdej wizytówki). Co prawda, strony te zostały stworzone właśnie w celach linkbuildingu, ale dzięki temu są bardzo dobrze podlinkowane. To prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią statystyki Majestic i Ahres:

 

A jak zaoszczędzić wspomniane 20%? Wystarczy zamówić 5 pakietów lub wielokrotność 5 pakietów, a otrzymasz do każdej piątki jeden gratis! Aby skorzystać z oferty wystarczy się upomnieć na adres seosolutions@i4a.pl!

Regularna cena na dodanie wpisu do 32 dobrze podlinkowanych wizytówek NAP wynosi 100 zł netto, obecnie jest promocja 30%. Kupując pięć pakietów otrzymasz szósty gratis, a to daje naprawdę świetną cenę!

 

 

Zapraszam serdecznie, a już wkrótce będzie dostępny pakiet na ogłoszenia z aktywnym linkiem dofollow, na pewno w dobrej cenie:

 

 

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow