LinkTak.pl – przeszukuj zasoby systemu i zamieszczaj linki gdzie chcesz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 ocen, średnia: 3,25 / 5)
Loading...

LinkTak.pl wprowadził ostatnio nowy sposób przypisywania linków do istniejących zasobów. Już nie musisz zdawać się na automatyczne przypisywanie linków na podstawie wprowadzonych słów kluczowych w projekcie. Teraz możesz korzystać z wyszukiwarki, oglądnąć stronę i zdecydować, czy zamieścić na niej link.

To prawda, że zwykle linkowanie z SWL kojarzy się z masówką, szybkie zdefiniowanie projektu w celu szybkiego pozyskania wielu linków. Ale linktak.pl od początku stara się dostarczać moduły, z którymi można nieco precyzyjniej decydować na jakich stronach linki zamieszczać, a jakie omijać. W tym celu można tworzyć własne listy stron, każdą stronę można przypisać do własnej białej listy (i linkowania tylko z niej) bądź czarnej listy (w celu pomijania ich przy dobieraniu miejsc na linki). Oczywiście jest też szereg innych parametrów, np. tych pochodzących z Majestic SEO czy Semstorm.pl

Wyszukiwarka w LinkTak.pl

LinkTak poszedł o krok do przodu – przygotowana została „ręczna” wyszukiwarka podstron systemowych, dzięki której można dokładnie dobrać miejsce na swój link. Jeszcze przed publikacją linka możesz wejść na odpowiednią stronę i sprawdzić, czy jest to dobre miejsce na Twój link. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę, a otrzymasz listę powiązanych podstron. Wystarczy tylko kliknąć przycisk „Publikuj” jeśli tylko jakaś strona wyda Ci się odpowiednia. Tym sposobem masz 100% kontroli nad tym, gdzie lądują linki, unikasz konieczności usuwania automatycznie przypisanych linków, gdy strona Ci się z jakiegoś powodu wyda nieodpowiednia.

Cała wyszukiwarka i wyniki (na zrzucie jeden wynik) wygląda następująco:

 

Co zrobić, aby skorzystać z wyszukiwarki?

Aby uzyskać dostęp do wyszukiwarki niezbędne jest posiadanie konta:

Zarejestruj się

a jeśli posiadasz konto

Zaloguj się

Następnie należy utworzyć projekt, możesz to zrobić z menu:

Aby można było publikować linki w zasobach systemu należy posiadać punkty (minimum 10 tysięcy), w tym celu można je zakupić, wystarczy wejść na giełdę i skontaktować się z wybranym wydawcą (możesz również sam zostać wydawcą):

Po otrzymaniu punktów przejdź do swojego projektu i kliknij przycisk „Ręczne linki”:

Innym sposobem na dojście do narzędzia jest skorzystanie z menu:

W tym przypadku będziesz musiał wybrać najpierw grupę, a później projekt z listy rozwijanej:

Jeśli posiadasz minimum 10 tysięcy punktów (suma punktów w użyciu i do użycia), otrzymasz dostęp do wyszukiwarki zaprezentowanej wyżej, dla przypomnienia:

 

Przejdź już teraz do systemu i korzystaj z jego mocy!
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 ocen, średnia: 3,25 / 5)
Loading...

2 thoughts on “LinkTak.pl – przeszukuj zasoby systemu i zamieszczaj linki gdzie chcesz

 • 4 lutego, 2021 at 1:01 pm
  Permalink

  Długo szukałem, zanim znalazłem miejsce o jakim piszesz..to wcale nie jest intuicyjne miejsce dla tej wyszukiwarki.
  Ponadto wymóg posiadania minimum 10 tysięcy punktów, żeby sprawdzić czy są tam dostępne ciekawe miejsca nie jest zachęcający. Jestem użytkownikiem systemu od niemal samego początku, choć obecnie nieaktywnym – raczej nie kupie 10K zeby zobaczyć czy chce znowu korzystać z systemu..może dodaj dla starych użytkowników jakieś inne warunki np posiadania 100 kredytów (nie udało mi się ich wykorzystać ;), czas członkostwa w systemie itp..

 • 4 lutego, 2021 at 4:33 pm
  Permalink

  Dzięki za komentarz. Faktycznie można by dodatkowo wrzucić globalnie zakładkę w której będzie można wybrać sobie grupę projektów i wtedy konkretny projekt.

  Dodam informację o możliwości uzyskania dostępu po indywidualnym kontakcie bez posiadania tych 10 tys. punktów.

  PS. Ok, dodany dostęp do narzędzia z poziomu menu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow