LinkTak.pl – przeszukuj zasoby systemu i zamieszczaj linki gdzie chcesz

  • 4 lutego, 2021
  • 2

LinkTak.pl wprowadził ostatnio nowy sposób przypisywania linków do istniejących zasobów. Już nie musisz zdawać się na automatyczne przypisywanie linków na podstawie wprowadzonych słów kluczowych w projekcie. Teraz możesz korzystać z wyszukiwarki, oglądnąć stronę i zdecydować, czy zamieścić na niej link.

To prawda, że zwykle linkowanie z SWL kojarzy się z masówką, szybkie zdefiniowanie projektu w celu szybkiego pozyskania wielu linków. Ale linktak.pl od początku stara się dostarczać moduły, z którymi można nieco precyzyjniej decydować na jakich stronach linki zamieszczać, a jakie omijać. W tym celu można tworzyć własne listy stron, każdą stronę można przypisać do własnej białej listy (i linkowania tylko z niej) bądź czarnej listy (w celu pomijania ich przy dobieraniu miejsc na linki). Oczywiście jest też szereg innych parametrów, np. tych pochodzących z Majestic SEO czy Semstorm.pl

Wyszukiwarka w LinkTak.pl

LinkTak poszedł o krok do przodu – przygotowana została „ręczna” wyszukiwarka podstron systemowych, dzięki której można dokładnie dobrać miejsce na swój link. Jeszcze przed publikacją linka możesz wejść na odpowiednią stronę i sprawdzić, czy jest to dobre miejsce na Twój link. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę, a otrzymasz listę powiązanych podstron. Wystarczy tylko kliknąć przycisk „Publikuj” jeśli tylko jakaś strona wyda Ci się odpowiednia. Tym sposobem masz 100% kontroli nad tym, gdzie lądują linki, unikasz konieczności usuwania automatycznie przypisanych linków, gdy strona Ci się z jakiegoś powodu wyda nieodpowiednia.

Cała wyszukiwarka i wyniki (na zrzucie jeden wynik) wygląda następująco:

 

Co zrobić, aby skorzystać z wyszukiwarki?

Aby uzyskać dostęp do wyszukiwarki niezbędne jest posiadanie konta:

Zarejestruj się

a jeśli posiadasz konto

Zaloguj się

Następnie należy utworzyć projekt, możesz to zrobić z menu:

Aby można było publikować linki w zasobach systemu należy posiadać punkty (minimum 10 tysięcy), w tym celu można je zakupić, wystarczy wejść na giełdę i skontaktować się z wybranym wydawcą (możesz również sam zostać wydawcą):

Po otrzymaniu punktów przejdź do swojego projektu i kliknij przycisk „Ręczne linki”:

Innym sposobem na dojście do narzędzia jest skorzystanie z menu:

W tym przypadku będziesz musiał wybrać najpierw grupę, a później projekt z listy rozwijanej:

Jeśli posiadasz minimum 10 tysięcy punktów (suma punktów w użyciu i do użycia), otrzymasz dostęp do wyszukiwarki zaprezentowanej wyżej, dla przypomnienia:

 

Przejdź już teraz do systemu i korzystaj z jego mocy!
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow