Sklep SEO z dodawarką? Ręczne pozycjonowanie VS automat

 • 22 maja, 2021

Od dłuższego czasu rozwijany jest nowy projekt sklepu SEO. Dwie największe zalety tego sklepu to oferta tylko linków na prywatnych stronach oraz dostęp do dodawarki.

Automat VS Człowiek

Niektórzy twierdzą, że ręczne linki są lepsze. Tacy zwykle twierdzą, że linkują bez użycia automatów. Ale jaka jest różnica w linku umieszczonym przez człowieka i przez bota (automat)?

Pod względem SEO – żadna. Pod względem ekonomicznym – spora. Koszty ręcznego linkowania są o wiele większe.

Do tego automatyczne zamieszczanie linków jest o wiele szybsze. Automat może pracować 24 godziny na dobę, również w święta. Automat nie choruje, nie idzie na urlop, nie zostaje nagle odcięty od sieci, nie umierają mu każdego tygodnia babcie, ciocie i wujki. Nie ma też innych odjechanych wymówek 😉 Co najwyżej w przypadku awarii przestanie działać, ale to jest naprawdę rzadkość.

Sklep SEO z dodawarką : automat = szybkie działanie

W sklepie SEO o którym mowa proces publikowania linków działa w następujący sposób:

 1. Doładowanie konta użytkownika kredytami w odpowiedniej kwocie (szybkie płatności, paypal).
 2. Wybranie i opłacenie pakietu odpowiednią ilością kredytów.
 3. Utworzenie projektu (podanie niezbędnych danych dla linków, określenie harmonogramu).
 4. Po zapisaniu projekt trafia do moderacji. Po zatwierdzeniu przez moderatora proces publikowania linków rusza zgodnie z ustalonym harmonogramem.
 5. Już po chwili użytkownik otrzymuje dostęp do adresów z zamieszczonymi linkami. Wystarczy że skorzysta z dostępnych opcji eksportu linków:

 

Tylko prywatne strony

Sklep SEO, w którym znajdziesz ofertę na linkowanie tylko z prywatnych stron, czyli ze stron, których właścicielem jest sklep?

To świetne rozwiązanie, linkując w ten sposób masz pewność, że Twoje linki nie pojawią się obok totalnego spamu, treści dla dorosłych czy też treści niedozwolonych przez polskie prawo.

Poza tym masz pewność, że linki nie zostaną usunięte przez administratora z jakiegoś powodu. Zyskujesz tutaj trwałe źródło linków.

Krótko mówiąc: pełna kontrola. W razie koniczności usunięcia linków (np. gdy klient przestanie płacić) można to zrobić szybko i bezboleśnie.

 

Czy oferta tego sklepu SEO z dodawarką jest warta uwagi?

Cały czas mowa tu o serwisie https://dodawarka.i4a.pl. Serwis działa już od około dwóch i lat i poszerza różnorodność dostępnych pakietów. Jest ich dość dużo, już teraz można korzystać zarówno z linków ze stron głównych czy też z linków na specjalnie tworzonych podstronach. Na uwagę zasługują między innymi takie pakiety na linkowanie jak:

 1. Wizytówki NAP – grupa dobrze podlinkowanych 32 wizytówek NAP.
 2. Serwisy z ogłoszeniami (52 strony).
 3. Linki z 18 agregatorów RSS (dobry sposób na linkowanie blogów, pobieranie nagłówków RSS i publikowanie ich wraz z linkami).
 4. Linki ze stron tworzących statystyki (50 stron).
 5. Linki ze stron z danymi WHOIS (50 stron).
 6. Linki z portfolio (umieszczenie strony z linkami w dziale portfolio 13 stron stylizowanych na firmowe).

Oprócz tych pakietów są też pakiety na linki ze stron głównych. Wszystkie pakiety są oczywiście dostępne bezpośrednio z serwisu dodawarka.i4a.pl, są one tam dość dobrze opisane.

Podsumowanie + kod rabatowy

Serwis dodawarka.i4a.pl to ciekawy projekt sklepu SEO z wartymi uwagi pakietami na linkowanie. Na pewno warto zapoznać się z tym projektem.

Dla wszystkich czytelników mam kody rabatowe na doładowanie w serwisie. Są to kody o ograniczonej ilości:

OKA-ZWL-OKA-001 – 1 sztuka 20% rabatu

OKA-ZWL-OKA-002 – 1 sztuka 15% rabatu

OKA-ZWL-OKA-003 – 5 sztuk 10% rabatu

Zapraszam do wypróbowania serwisu.

 

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow