Przejście serwisu Gieldatekstow.pl na Gieldatekstow.ai i dodanie opcji zamawiania tekstów generowanych przez GPT-4 z korektą copywritera jest ciekawym krokiem, który odzwierciedla rosnący wpływ sztucznej inteligencji na branżę tworzenia treści.

Przejście serwisu Gieldatekstow.pl na Gieldatekstow.ai to coś, co musiało się w końcu wydarzyć. Teraz, zamiast trudzić się perspirując nad klawiaturą, możesz zamówić artykuł napisany przez GPT-4, który jest tak inteligentny, że prawie może zastąpić Cię na spotkaniach rodzinnych! Tak, w serwisie już od wielu miesięcy krążyły teksty utworzone przez generatory oparte o maszynowe uczenie. W końcu technicznie i fizycznie zostanie to rozdzielone w ramach usługi.

Chyba czas się przyznać: kto z nas nie marzy o superinteligentnym asystencie do pisania? Teraz możesz to mieć! To GPT-4 – nie dość, że pisze szybko, to jeszcze nigdy nie narzeka na bóle kręgosłupa. Oczywiście, potraktujmy go z szacunkiem, bo nawet najbardziej zaawansowany model AI może popełnić błąd i pomylić wynik Wimbledonu z wynikiem startu rakiety SpaceX. Dlatego też serwis ma copywriterów, którzy korektą przywracają równowagę w nieco nadmiernie pewnym siebie programie komputerowym.

Teraz, zamiast martwić się, czy treści na Twojej stronie internetowej są na poziomie, możesz spać spokojnie, wiedząc, że GPT-4 i copywriter tworzą dla Ciebie treści zgodne z najnowszymi trendami. Nawet jeśli Twoja branża to wypas owiec w Pieninach (czyli coś, czego prawie nikt nie szuka w sieci), GPT-4 znajdzie sposób, aby to uczynić interesującym!

To przyszłość w pełnym rozmachu. Jednak pamiętaj, że choć jesteśmy w erze AI, to kreatywność i nadzór ludzki wciąż są niezastąpione. Przynajmniej na razie. Czyż to nie wspaniała kombinacja? GPT-4 i ludzki touch!

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow