Linki 80% taniej na Black Friday 2023? NoProblem!

  • 22 listopada, 2023

Black Friday to czas, kiedy wszyscy lubią kupować, ja też. Ale lubię też umożliwiać zakupy w lepszych cenach niż zazwyczaj 🙂 A że trochę tego arsenału jest, to można zaszaleć.  Zobacz, co ciekawego w tym roku można kupić już dziś, a co dopiero w piątek!

Jeszcze kilka godzin do Black Friday zostało, ale już mamy kilka promocji:

LinkTak.pl – 10% taniej na doładowanie z kodem BL9-CKL-INK-TAK. Niby słaba obniżka, ale dalej będzie już tylko lepiej.

TopX.pl – tu mamy sporo promocji. W szczegółach nie będę się powtarzał, bo wszystkie promocje są dostępne na blogu topx.pl: promocje Black Friday. Codziennie dochodzą nowe promocje, warto zaglądać i korzystać 🙂 Zniżki nawet 80% – między innymi są w promocji Wizytówki NAP i linki ze stron głównych.

addurl.i4a.pl – kod obniżający zakup o 50%: BLA-CKA-DDU-RLA – jest to serwis do indeksowania backlinków.

indeksowanie.i4a.pl – kod obniżający zakup o 50%: BLA-CKI-NDE-XUJ – jest to serwis do indeksowania backlinków.

mj.i4a.pl – kod obniżający zakup o 50%: BLA-CKM-JAH-REF – jest to serwis do sprawdzania statystyk backlinków.

i4a.pl – wszystko na stronie obniżone o 50%: BLA-CKS-EOS-OLU – można kupić np. program WPis, aktualizacje WPis, Plagiator

 

No i Premiera na BLACK FRIDAY!

Publ.pl – artykuły sponsorowane. Ruszamy w piątek. Niestety nie udało się zdążyć ze wszystkimi założeniami i zasobami na start. Ale dzięki temu będą jeszcze większe promocje niż początkowo miało być. Można się spodziewać cen obniżonych nawet o 90% z okazji Black Friday. Tak czy inaczej portal jest już w pełni funkcjonalny – zapraszam w piątek bo będzie można publikować artykuły za grosze, artykuły będę lifetime.

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow