Domeny z ruchem – domeny z dobrą historią i ruchem – expiry.pl

  • 14 marca, 2024

Jeżeli chcesz kupić domeny z ruchem/odsłonami (traffic) czy też domeny z historią, to czytaj ten wpis. Domeny z ruchem – nie jest to sposób na zarabiający biznes, ale dzięki temu kupisz przyzwoitą domenę rankującą na branżowe frazy. Dodatkowo domeny mają dobrą historię. Historia domeny ma duże znaczenie i może działać na Twoją korzyść lub niekorzyść.

Rejestrowanie dobrej, wygasłej domeny

Każdą wygasłą domenę przed przejęciem trzeba oczywiście porządnie zweryfikować. Sprawdzenie historii jednej domeny zajmuje sporo czasu, trzeba sprawdzić dokładnie rok po roku web.archive.org. Samo sprawdzenie tego czynnika potrafi zająć 5-10 minut. Jest to żmudny proces. Dodatkowy proces to sprawdzenie indeksu Google – trzeba dokładnie obejrzeć co siedzi w indeksie. Po pozytywnym zweryfikowaniu tych dwóch czynników przychodzi czas na kolejny. Tak, bardzo ważny jest przecież profil linków – trzeba zweryfikować, czy czasem nie ma tam spam linków (patrząc na linki przychodzące można zidentyfikować spamowe techniki SEO, ale też można odkryć np. spamowe podstrony których nie widać w web.archive.org ani w Google). Ale to ciągle nie koniec, bo przecież trzeba sprawdzić czy w momencie wygasania domena rankowała w Google na frazy związane z tematyką strony. Trzeba też przeanalizować czy nie było jakiś spadków ruchu, które mogą wskazywać na problemy z rankowaniem.

Dopiero tak porządnie sprawdzona domena może nadawać się na przejęcie. Trzeba jedynie pokonać konkurencję, które również chce taką domenę przejąć… ale my już ją pokonaliśmy i zamieściliśmy zdobyte w ten sposób domeny na stronie expiry.pl. Expiry.pl to domeny z ruchem, które można przeznaczyć na różne cele np. zaplecze seo, strony docelowe, strony tworzone pod artykuły sponsorowane itd.

expiry.pl – dużo dobrych domen w dobrych cenach

 

Na obecną chwilę w serwisie expiry.pl dostępnych jest 100 domen do kupienia od ręki. Ceny wahają się od 99 złotych wzwyż.

Domeny z Expiry.pl są dokładnie sprawdzone: historia, linki, ruch. Każda domena jest krótko opisana, mamy widok tabelaryczny (z wyszukiwarką) na najważniejsze informacje o domenach:

 

Po wejściu w interesującą nas domenę mamy podanych więcej informacji opisowych, oto przykład:

 

W sumie to tyle, zapraszam do przejrzenia listy domen na expiry.pl! Krótko: serwis sprzedający:

  • domeny z historią
  • domeny z ruchem
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow