Plagiator – program do sprawdzania plagiatów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Zamawiasz dużo tekstów na potrzeby SEO np. za pośrednictwem giełd tekstów albo bezpośrednio u wykonawców? W takich tekstach najważniejsza jest ich unikalność, którą sprawdzi za Ciebie program: Plagiator. Co najważniejsze, Plagiatorowi można wskazać dowolną ilość plików do sprawdzenia. Ustawienie programu zajmie kilka chwil, a resztę na spokojnie już zrobi za Ciebie Plagiator!

Plagiator ma wbudowane dwa tryby działania – pierwszy służy do szybkiego sprawdzenia tekstu – wystarczy go wkleić w okienko. W drugim trybie można w łatwy sposób sprawdzić unikalność wskazanych plików.

Co ważne, Plagiator jest tak zbudowany, że do sprawdzenia nawet bardzo długich tekstów nie wymaga proxy. Mimo wszystko dla zapewnienia anonimowości została wbudowana obsługa proxy.

» «
  • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
    Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
  • LinkTak.pl - dobre linki
    Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Pobierz za darmo i wypróbuj

Plagiator możesz pobrać już teraz i nie musisz za niego płacić. Oczywiście za darmo dostępna jest wersja okrojna – można sprawdzić tylko kilka plików i kilka zdań przy jednym uruchomieniu. Jeśli program Ci się spodoba możesz zdjąć ograniczenia (cena regularna 49,20 – do końca maja zniżka 20%).

Więcej informacji jak i pliki do pobrania znajdziesz na stronie plagiatora: antyplagiat.i4a.pl.

Poniżej krótki filmik prezentacyjny.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

One thought on “Plagiator – program do sprawdzania plagiatów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow