Nowy edytor copywritera w akcji [WIDEO]

Kilka dni temu zapowiadałem nowy serwis, w którym będzie można skorzystać z edytora, który przyspiesza pisanie tekstów, odciąża palce i umysł. Co prawda edytor wciąż nie jest oddany do publiki, wciąż jest w fazie zamkniętych testów. Ale przygotowałem filmik pisania tekstu za pomocą tego edytora.

Dzisiaj pokażę wykorzystanie gotowego szablonu do stworzenia tekstu. Następnym razem pokażę tworzenie tekstu bez wykorzystania szablonów (tekst będzie bardziej kreatywny).

Postanowiłem stworzyć na szybko tekst reklamujący system linktak.pl, wyszło to tak:

  • koszt: 26 groszy
  • długość tekstu: 1096 znaków
  • czas pisania: nieco ponad 2 minuty [podczas nagrywania sesji komputer zaczął mi ścinać i przeszkadzać w pisaniu (coś włączyłem skrótem przy pisania polskich liter, mniej więcej od połowy filmu widać, że czekam na pojawienie się tekstów po wpisaniu), myślę że wynik poniżej dwóch minut byłby spokojnie do osiągnięcia]

No i w końcu filmik:

okazwłoka

Co jest grane?

One thought on “Nowy edytor copywritera w akcji [WIDEO]

  • Wrzesień 13, 2018 at 9:15 am
    Permalink

    Bardzo ciekawe rozwiązanie 🙂 Copywrtiting to naprawdę silny filar marketingu internetowego, dobry content jest paliwem napędowym każdego projektu i naprawdę skutecznym narzędziem promocji. Trafiłem niedawno na niezły tekst na ten temat http://biznes-go.pl/artixen-net-o-roli-copywritingu-w-procesie-pozycjonowania/ myślę, że zostało to opisane w sposób wyczerpujący, nic dodać, nic ująć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow