Statyczne zaplecze SEO – budowanie i zarządzanie jest proste

  • 27 lutego, 2020
  • 6

Statyczne zaplecze SEO ma to do siebie, że jest lekkie dla serwera, a co za tym idzie jest tanie w utrzymaniu. I tak na przykład serwer z wieloma IP pod strony html to koszt w granicach 50 zł, tak jak na przykład w tej ofercie: 32 IP za 4 zł:

No dobrze, ale jak zarządzać wieloma stronami html? To proste, wystarczy mieć na komputerze program, w którym łatwo i szybko dokonasz zmian i sam wyśle zmienione pliki na odpowiedni serwer FTP. Taki program jest dostępny za darmo: https://getpublii.com/ – dostępny nie tylko pod Windows, ale również na Linux i MacOs. Wystaczy pobrać, zainstalować i można działać, oczywiście trzeba zaakceptować warunki licencyjne:

 

Na początek tworzymy nową stronę:

Po utworzeniu strony możemy tworzyć podstrony, tagi, autorów, menu, wpływać na wygląd strony itd. Możliwości jest bardzo, bardzo dużo:

Opcji jest tak dużo, że aż nie chce mi się ich wszystkich opisywać. Stronę można podglądnąć przed wysłaniem na serwer. Gdy już wszystko jest gotowe, wystarczy skonfigurować jeszcze połączenie z serwerem (np. FTP lub SFTP) i gotowe!

Jest dostępny nawet importer WordPress:

Oczywiście w każdej chwili można dodać nową stronę:

 

Zachęcam do wypróbowania! Program ściągniesz tutaj: https://getpublii.com/download/

 

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow