Powstaje nowy serwis (typu Ahrefs, Majestic) – jest już w sieci!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 ocen, średnia: 5,00 / 5)
Loading...

Jeszcze w tym roku ma powstać polski serwis internetowy monitorujący backlinki. Rozwiązań tego typu jest już co najmniej kilka,  bezkonkurencyjne są obecnie Ahrefs i Majestic. Nie ma jednak dostępnego rozwiązania dedykowanego na rynek polski. Tak, to już za niedługo się zmieni. Nowy serwis ma bowiem monitorować „jedynie” polskojęzyczną część internetu.

Obecnie polskich domen obsługiwanych przez NASK jest niemal 2,5 miliona. Do tego dochodzą polskie strony na domenach obsługiwanych przez inne rejestry (bardzo często domeny eu, com, biz, info  i nowe generyczne domeny). Oprócz tego bardzo dużo polskich stron jest stawianych na stronach web 2.0 – blogspot czy wordpress. Jest jeszcze grupa polskich domen np. co.pl, za.pl. Robi się z tego wszystkiego bardzo pokaźna ilość stron (może to być ilość nawet 3-4 miliona stron). Właśnie te wszystkie strony mają być monitorowane przez nowy serwis.

Czy nowe narzędzie się przyjmie? Czy w ogóle jest miejsce na rynku na nowe narzędzie monitorujące linki? Zobaczymy. Więcej szczegółów poznamy na pewno już wkrótce!


Aktualizacja 26 lipca 2021

Serwis można już podglądnąć w sieci, będzie zamieszczony pod adresem https://znajo.pl! Na razie serwis prezentuje tylko niewielki wycinek bazy. Już widać, że nie jest to żart i moją zapowiedź trzeba brać na poważnie 🙂


Aktualizacja 9 wrzesień 2021

Serwis znajo.pl monitoruje już linki z ponad 4 mln domen!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 ocen, średnia: 5,00 / 5)
Loading...

10 thoughts on “Powstaje nowy serwis (typu Ahrefs, Majestic) – jest już w sieci!

 • czerwiec 19, 2021 at 6:34 pm
  Permalink

  życzę powodzenia, ale wszystko zależy od ceny i wyników, chętnie zapłacę za dobre rezultaty

 • czerwiec 25, 2021 at 4:16 pm
  Permalink

  Pierwszy raz o tym słyszę i muszę przyznać, że poniekąd jestem zaskoczony. Na pewno zdrowa konkurencja na rynku może się fajnie przyjąć lecz należy pamiętać także, że taki nowy serwis musi posiadać coś czego nie ma całą reszta.

 • czerwiec 30, 2021 at 10:25 pm
  Permalink

  Konkurencja jest dobra, ale wszystko będzie się rozbijać o jakość i źródło danych. Taki serwis nastawiony nie na SEO Profesjonalistów, a na zwykłego Kowalskiego z przyjaznym interfejsem, aby mógł sobie w miarę i wiarygodnie wszystko monitorować miałby sens, ale wątpię, aby przy cenie porównywalnej nawet do SEMStorm przyjmie się. Wszystko wyjdzie w praniu jak to mówią.

 • lipiec 2, 2021 at 9:08 am
  Permalink

  Super wiadomość 🙂

  Czas pokaże czy narzędzie się przyjmie i będzie skuteczne. Na razie według mnie Ahrefs nie ma konkurencji chociaż cenowo wiadomo… Jakość kosztuje

 • lipiec 26, 2021 at 7:22 pm
  Permalink

  Jeżeli zaczynasz od rynku polskiego to raczej jesteś skazany na porażkę. za wąska grupa biznesowo.

 • lipiec 27, 2021 at 7:45 am
  Permalink

  Projekt z założenia nie musi mieć bezpośrednio wysokich wyników finansowych.

 • lipiec 27, 2021 at 2:48 pm
  Permalink

  Trudno bedzie sie przebic i skanowac caly internet. Jak juz i tak go skanujesz to rob wersje na wszystkie kraje (jak ahrefs)

 • lipiec 27, 2021 at 6:58 pm
  Permalink

  Nie wykluczam, ale najpierw mierzę się z PL. Pozyskiwanie, gromadzenie i obrabianie takich ilości danych nawet tylko na język PL to niemałe wyzwanie. Gdy tylko zbiorę więcej doświadczenia w tym zakresie, to kto wie…

 • wrzesień 16, 2021 at 12:01 pm
  Permalink

  Z niecierpliwością czekam na start projektu. Zapisałem się na listę oczekujących.

 • Pingback: Znajo.pl – darmowy polski backlink checker – linki zwrotne – Blog o SEO, narzędziach, pozycjonowaniu i Google

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow