domeny.tv – obecnie najlepsza oferta domen!

  • 8 września, 2021

Na brak rejestratorów domen w Polsce nie można narzekać. Niegdyś moim ulubionym rejestratorem domen było ovh.pl, ale to się zmieniło na rzecz domeny.tv. Co mnie przekonało do tej oferty?

Cennik

Na pierwszy rzut oka oferta domeny.tv nie wygląda zbyt atrakcyjnie:

 

 

Ale domeny.tv wprowadziło cennik hurtowy, przy większej ilości domen (szczególnie przy większej niż 200) cennik jest o wiele lepszy:

To bardzo tania rejestracja i przedłużanie domen .pl oraz .eu. Istnieją jeszcze cenniki pośrednie (od 20 domen wzwyż). Ale w SEO 200 domen nie trudno osiągnąć. Ale czy tylko cena sprawia, że jest to najlepsza oferta? Nie, bo w zasadzie można znaleźć nieco tańsze oferty na domeny .pl (choć nie widziałem lepszej na domeny .eu).

Panel

Panel do zarządzania domenami jest niezwykle przejrzysty i funkcjonalny. Zamawianie domen, masowa zmiana dns, dodawanie hostów, przypomnienia o wygasających domenach, ustawianie wielu kont właścicieli domen czy też profile dns, eksport domen – to wszystko jest łatwo dostępne.

Sam panel możesz zabezpieczyć dwuskładnikowo za pomocą Google Authenticator. Nie muszę chyba nikogo przekonywać do tego, jak ważne jest zabezpieczenie dwuskładnikowe dostępu do domen.

API i reseller

Jeśli chcesz zarządzać domenami zdalnie, nie ma problemu, bo jest dostępne API. Co więcej możesz również zostać resellerem. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków. Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie domeny.tv…

Promocje

domeny.tv bardzo często organizuje promocje. Są różnego typu, zazwyczaj na domeny .eu, ale nie tylko. Ostatnie promocje to domeny .eu za złotówkę (bez ograniczeń ilościowych), nagrody za rejestrację domen (np. książki „Biblia e-biznesu 3.0”). Często też w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej funkcjonalności serwisu można otrzymać rabat na zakup.

Wsparcie

Wsparcie w serwisie jest szybkie i konkretne. Można zachwalać, nie ma się czego doczepić.

Podsumowanie

Jeśli zależy Ci na wygodnym i bezpiecznym zarządzaniu domenami, to śmiało możesz postawić na serwis domeny.tv. Zapraszam 🙂

 

 

 

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow