Menadżer zaplecza

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Na swoim koncie mam już dość udaną dodawarkę do katalogów i precli (DonLinkage). Jest to narzędzie BlackHatowe. Ale nie chciałbym być postrzegany jako całkiem Black 🙂 – dlatego obecnie pracuję nad nowym projektem, który ułatwi zarządzanie własnym zapleczem – czyli narzędzie bardziej White niż Black. Premiera już za niedługo 🙂

Lista funkcji na początek nie będzie wielka, ale program będzie ciągle rozwijany. Ograniczę się tutaj do wymienienie tych najbardziej podstawowych funkcji. Będą takie jak:

  • wpisy (dodawanie wpisów, usuwanie wpisów, edycja wpsów, podmiana i usuwanie z artykułów linków wg kilku kryteriów)
  • linki (dodawanie, usuwanie, edycja)
  • kategorie (dodawanie, usuwanie, edycja kategorii).

Menadżer ten obsłuży bez problemu każdej wielkości zaplecze. Co mam na myśli pisząc „zaplecze”? Rzecz jasna chodzi tu o zaplecze postawione na WordPress 🙂 Ale… (tą informację pozostawię do dnia premiery).

» «
  • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
    Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
  • LinkTak.pl - dobre linki
    Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Wyglad panelu mendażera

Nie będzie to wersja serwerowa, lecz pod Windowsa. Takie rozwiązanie będzie z pewnością wygodniejsze. Tak jak w przypadku DonLinkage program będzie tworzony/aktualizowany pod kątem potrzeb użytkowników – dzięki temu stworzone będzie przede wszystkim narzędzie praktyczne.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

25 thoughts on “Menadżer zaplecza

  • Czerwiec 13, 2012 at 11:43 am
    Permalink

    Super! Takich narzędzi wciąż brakuje.
    A ja od razu spytam, czy będzie można zarządzać użytkownikami, na przykład dodawać wszędzie nowych jednym klikiem 🙂

  • Czerwiec 13, 2012 at 11:47 am
    Permalink

    O tym nie pomyślałem nawet. Rozumiem, że miałoby to być do precli. Myślę, że nie będzie problemu z taką opcją.

  • Czerwiec 13, 2012 at 11:58 am
    Permalink

    Narzędzie może i będzie dobre, jednak dla mnie wersja okienkowa nie jest dobrym rozwiązaniem. Windowsy nie są stabilne i przy padzie tracę cały program. Internet ma każdy bez względu na system operacyjny – więc jeśli to tylko wersja serwerowa.

  • Czerwiec 13, 2012 at 12:23 pm
    Permalink

    No na przykład do zamkniętej bazy precli, żeby całej ekipie na raz stworzyć konta użytkowników.

    A nawet w innej sytuacji, gdy w firmie zaplecze dobrej jakości tworzy kilku copywriterów – stworzyć im na raz wszędzie konta, żeby było wiadomo, kto co pisał i żeby różnicować nazwy użytkowników.

  • Czerwiec 13, 2012 at 12:26 pm
    Permalink

    Nie przesadzaj z tą stabilnością. Poza tym wystarczy trzymać dane na partycji poza systemem i wtedy tylko pad dysku może Ci „zaszkodzić”. Zaszkodzić w tym sensie, że będziesz musiał importować zaplecze raz jeszcze. Myślę, że na Twoim kompie dane będą nieco bezpieczniejsze.

    Co do użytkowników – oczywiście będzie to dodane 🙂

  • Czerwiec 13, 2012 at 12:58 pm
    Permalink

    Super, dziękuję! i trzymam kciuki za projekt.

  • Czerwiec 13, 2012 at 2:05 pm
    Permalink

    Kiedy będzie można kupić produkt? Jestem w trakcie szukania czegos podobnego, będzie jakiś scheduler, obsługa proxy? I co ważne czy będzie można usunąć linki w dodanych postach?

  • Czerwiec 13, 2012 at 2:23 pm
    Permalink

    Oczywiście będzie sheduler, to narzędzie zapleczowe, więc proxy raczej zbędne – ale jak będzie więcej głosów to no problem.

    Będzie opcja szybkiego usuwania linków.

  • Czerwiec 13, 2012 at 9:15 pm
    Permalink

    będzie obsługa donprecla i pikocms? 😀

  • Czerwiec 14, 2012 at 8:18 am
    Permalink

    Czy będzie to portable?
    Jest szansa, ze na Wine odpali?

  • Czerwiec 14, 2012 at 8:26 am
    Permalink

    Tak, będzie to wersja portable – spokojnie będzie można go trzymać na pendrivie. Na pewno będę testował to dla Parallels oraz Wine.

  • Czerwiec 14, 2012 at 9:25 am
    Permalink

    Jest już podobne narzędzie – blog manager. Może stworzysz coś do social bookmarkingu?:)

  • Czerwiec 14, 2012 at 9:30 am
    Permalink

    Takich narzędzi nigdy za wiele. Zresztą sam bardzo często będę korzystał z tego programu.
    Docelowo będzie obsługa wieeelu cmsów, na pewno też będzie stworzony jakiś specjalny dla użytkowników – może nawet niejeden.

  • Czerwiec 14, 2012 at 1:05 pm
    Permalink

    Fajnie, potrzebne są takie narzędzia. Dobrze byłoby żeby rzeczywiście obsługiwało wiele skryptów a nie tylko WP.

  • Czerwiec 15, 2012 at 12:13 pm
    Permalink

    Niezmiernie bym sie cieszył jakby była od razu opcja masowego update wordpressa i wszystkich wtyczek, mysle ze nie powinieneś się ograniczać tylko do wpisów a do zarządzania praktycznie wszystkim co jest dostępne w wordpressie – takie narzedzie byłoby bezcenne

    Pozdrawiam

  • Czerwiec 15, 2012 at 12:38 pm
    Permalink

    Od razu na pewno nie będzie, zaczniemy od samych wpisów/linków/użytkowników/podstawowej konfiguracji, a później będziemy dokładać kolejne rzeczy.

  • Czerwiec 18, 2012 at 12:43 pm
    Permalink

    Chciałbym się dowiedzieć czy będzie możliwość szybkiego tworzenia blogów? Chodzi mi o zakładanie blogów na darmowych platformach typu wordpress.com i innych obsługujących skrypt WP?

    A także jaka jest przewidywalna cena? 🙂

    pozdrawiam

  • Czerwiec 18, 2012 at 12:57 pm
    Permalink

    W początkowej fazie na pewno nie będzie czegoś takiego. A później… jeśli będą chętni to pewnie się to zrobi.

    Cena jeszcze nie jest ustalona, nawet o tym nie myślałem. Pewnie coś ok. 200 zł.

  • Czerwiec 25, 2012 at 12:12 pm
    Permalink

    A przewidywana jest jakaś promocja dla użytkowników donlinka?

  • Czerwiec 25, 2012 at 12:58 pm
    Permalink

    Oczywiście – użytkonicy DonLinka będą mieli specjalny rabat. Ale jeszcze za wcześnie żeby o tym pisać, bo nawet cena nie jest ustalona 🙂

  • Wrzesień 11, 2012 at 9:24 am
    Permalink

    Czy projekt ruszył? 🙂 Kiedy będziemy mogli liczyć na kupno?

  • Wrzesień 11, 2012 at 9:43 am
    Permalink

    DonLinkage zjadł mi sporo czasu ostatnio. Ale już go prawie uporządkowałem.
    Do tygodnia powinna być dostępna pierwsza wersja.

  • Listopad 5, 2012 at 8:00 pm
    Permalink

    Dobry menager zaplecza by się przydał, nie ma za bardzo z czego wybierać na rynku.

  • Październik 24, 2013 at 1:06 pm
    Permalink

    Kiedy projekt będzie dostępny? Spełniłby idealnie moje potrzeby 🙂

  • Październik 24, 2013 at 2:21 pm
    Permalink

    Temat został przeze mnie porzucony, ale jeszcze w tym roku będzie wzniowony z jedną ważną zmianą: jednak bedzie to rozwiązanie serwerowe.