Synonimava – darmowy program do synonimów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Synonimava – nasz autorski prosty program automatycznie spinający tekst w klamry {}. Wraz z programem okienkowym (nie tylko dla Windows) dodane są 2 bazy synonimów: synonimy w języku polskim i baza synonimów w języku angielskim. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś stworzył sobie dodatkowe bazy synonimów w dowolnych językach i konfiguracjach. Wystarczy dorzucić do katalogu dodatkowy plik z synonimami.

Aby uruchomić Synonimave musisz mieć zainstalowany JRE (Java Runtime Environment). Dzięki temu program powinien chodzić bez problemu nie tylko pod Windowsem 🙂 Co prawda nie był testowany na innych systemach, ale na 99% będzie „śmigał” na każdej platformie z zainstalowanym JRE.

Poniżej krótka prezentacja programu.
Rozwiń / Zwiń filmik

» «
  • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
    Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
  • LinkTak.pl - dobre linki
    Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

Synonimave z 2 bazami synonimów (polskie i angielskie) można „zdobyć” na podobnych zasadach co TopTenDon. Tym razem nieco mniejsze wymagania:
1. Polub naszą stronę na facebooku.
2. Zgłoś się po program wysyłając informację na seosolutions@i4a.pl
Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz link do pobrania programu. Jeśli już lubisz naszą stronę, po prostu wyślij informację 🙂

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

21 thoughts on “Synonimava – darmowy program do synonimów

  • Luty 27, 2013 at 11:11 am
    Permalink

    Chętnie przetestuję program na macu 😉

  • Luty 27, 2013 at 11:29 am
    Permalink

    Tak, ja także na aplu, więc jeśli będzie chodzić to polubiłem już a mail zaraz poleci

  • Luty 27, 2013 at 11:32 am
    Permalink

    Szkoda, że nie pokazałeś tekstu wynikowego, bo słownik słownikiem ale tekst musi mieć sens. Seoleniviec też tak robi ale jakość jest kiepska – ta z automatu

  • Luty 27, 2013 at 11:50 am
    Permalink

    Tekst wynikowy będziesz miał w zależności od przygotowanej bazy synonimów. Najlepiej napisać sobie bazę „pod siebie”. Ja załączyłem z thesaurusa (język polski), angielskie też znalezione.

    Oto przykład:
    ORYGINAŁ:
    Tak, dzisiaj bardzo ważnym elementem strony internetowej jest to, aby była dostosowana pod różne przeglądarki oraz była zintegrowana z portalami społecznościowymi. Jest to bardzo ważne – to wyróżnia profesjonalne strony internetowe.
    I tak na przykład nasza strona spełnia te warunki. Ale zazwyczaj można znaleźć strony internetowe zrobione niechlujnie, tych dobrych jest naprawdę mało – sam pewnie zdążyłeś się o tym przekonać.
    Warto skorzystać z tych rad – korzystaj chętnie i zawsze.

    WYGENEROWANY z bazy napisanej pode mnie:
    Tak, dziś bardzo poważnym czynnikiem strony www jest to, by była dostosowana pod różne przeglądarki tudzież była zintegrowana z portalami społecznościowymi. Jest to niezmiernie istotne – to wyróżnia wytrawne strony internetowe. I tak na przykład nasza strona spełnia te warunki. podziałów Ale zazwyczaj można odszukać strony internetowe zrobione niechlujnie, tych wybornych jest właściwie mało – sam chyba zdążyłeś się o tym przekonać. Warto wykorzystać z tych rad – korzystaj entuzjastycznie i zawsze.

    WYGENEROWANY Z DOMYŚLNYCH synonimów:
    Tak, jutro niezmiernie ważnym elementem strony internetowej jest to, by była dostosowana pod różne przeglądarki toteż była zintegrowana z portalami społecznościowymi. Jest to gigantycznie grunt – to wyróżnia profesjonalne otoczenie internetowe. I ano na przypadek nasza strona spełnia te warunki. gnębić Ale najczęściej jest dozwolone wynaleźć sąsiedztwo internetowe zrobione niechlujnie, tych dobrych jest istotnie mało – tenże oczywiście zdążyłeś się o tym przekonać. Warto używać z tych kontent – korzystaj swobodnie tedy zawsze.

  • Luty 27, 2013 at 12:09 pm
    Permalink

    Ogólnie jest to pierwszy programik który udało mi się napisać w javie, prawdopodobnie dopieszczę synonimave o nowe funkcje.

  • Luty 27, 2013 at 12:12 pm
    Permalink

    Byłoby fajnie, gdyby po utworzeniu angielskich synonimów jeszcze w locie to przetłumaczył.

  • Luty 27, 2013 at 12:25 pm
    Permalink

    Wydaje się w porządku. Czas oczekiwania jest spory, ale na to domyślam się nie ma wpływu programista.

  • Luty 27, 2013 at 12:30 pm
    Permalink

    Polski język ma odmiany i baza nawet ta napisana pod siebie nie zawsze będzie najlepsza

  • Luty 27, 2013 at 10:01 pm
    Permalink

    Dodałem jeszcze progres bar (pasek postępu).

  • Luty 28, 2013 at 9:33 am
    Permalink

    W DonLinku jest podobny „synonimizator” – ale synonimava przynajmniej serwera nie obciąża – przy dłuższych tekstach i dużej ilości synonimów szczególnie dzielone serwery potrafią klękać 🙂

  • Luty 28, 2013 at 9:41 am
    Permalink

    Polubione 🙂 chętnie przetestuję nowy soft do synonimów.

  • Luty 28, 2013 at 10:06 am
    Permalink

    straszny śmietnik, myślałem, że to program pozwalający na dodanie swoich synonimów, a tak po takim automatycznym spinie to wychodzą same bzdury, których nie da się czytać.

  • Luty 28, 2013 at 10:11 am
    Permalink

    @admin – DonL ma tyle opcji, że jeszcze nie ogarnąłem całości 😉 Programik już mam – dzięki. Działą przyjemnie. Jeżeli mogę coś zasugerować, to aby łamał tekst zamiast poziomego suwaka. Przydatna byłaby też opcja „Zapisz do .txt”

  • Luty 28, 2013 at 10:42 am
    Permalink

    Kolejny darmowy program i kolejny plus=]

  • Luty 28, 2013 at 12:55 pm
    Permalink

    To już drugi program który od Was pobieram. Warto Was lubić.

  • Marzec 1, 2013 at 1:04 pm
    Permalink

    @Greg – oczywiście że możesz zdefiniować własne synonimy -> README.txt

  • Marzec 2, 2013 at 5:43 pm
    Permalink

    Przyda się nowe narzędzie, bo te na rynku pozostawiają wiele do życzenia.

  • Maj 12, 2013 at 11:55 am
    Permalink

    Strona lubiana chętnie zapoznam się z możliwościami programu
    Pozdrawiam