Już w lipcu nowy SWL statyczny!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

Już niebawem, bo już w marcu udostępnimy wszystkim nowy system wymiany linków! System został zbudowany z zamierzeniem konkurowania z wiodącym na rynku systemem. Budując system staraliśmy się pozbyć wszystkich mankamentów konkurenta. Dlatego najlepiej będzie, jeśli wymienię podstawowe różnice między systemami:

 1. Przyznawanie punktów za podstrony: nasz system przyznaje punkty od razu za podpięte strony i podstrony (o ile są zaindeksowane w Google), a nie dopiero gdy zaczną emitować linki. Dzięki temu wydawca ma większą kontrolę nad generowanymi punktami.
 2.  Nasz system nie przyjmuje podstron z tagami, zajawkami, stron wyszukiwania itd. Takie podstrony mogą być przyjęte jedynie w przypadku, gdy zawierają dodatkowy unikalny tekst na minimum 500 znaków (na przykład opis kategorii). Wydawca sam zgłasza wszystkie podstrony serwisu na jakich chce emitować linki, dzięki czemu do systemu nie przedostaną się przypadkowe, nic nie znaczące podstrony.
 3. Rankowanie stron na podstawie podlinkowania (majestic.com – Trust Rank i Refering Domains), a nie wyników z SERPów.
 4. Brak ocen za wygląd strony (przyjmowane są tylko dobrze wyglądające strony, ale ich wygląd nie ma wpływu na punktowanie).

To w sumie najważniejsze różnice pomiędzy systemami.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

11 thoughts on “Już w lipcu nowy SWL statyczny!

 • Luty 27, 2017 at 1:39 pm
  Permalink

  Założenia od początku bardzo fajne i dobrze rokujące 🙂 Pytanie mi się nasuwa tylko jedno w kwestii oceny stron – jeśli podstawą będzie TF i RD rozumiem czerpane dla danych domen w majesticu, to co z ocenianiem (wartość punktowa) podstron w tej domenie gdyż te zwykle raczej oba parametry będą mieć zerowe, raczej rzadko wyższe? Czy może ocena będzie całościowo dotyczyć tylko całej strony/domeny bez względu na konkretne podstrony czy ich ilość?

 • Luty 27, 2017 at 4:28 pm
  Permalink

  Liczy się TF i RD strony głównej. A podstrony podpięte pod system muszą być osiągalne po maksymalnie trzech kliknięciach ze strony głównej (np. klik w kategorię, następnie klik w paginację i na koniec klik w link do podstrony).

 • Luty 28, 2017 at 10:35 am
  Permalink

  Czy będzie możliwość publikacja linków w różnych miejscach na stronie? Nie kilka linków w jednym bloku.

  Najlepiej również, aby linki znajdowały się w sekcjach jak a wyłącznie w . Myśleliście o stworzeniu jakiegoś pluginu pod wp, aby ułatwił instalacje systemu tylko w sekcji contentowej?

 • Luty 28, 2017 at 3:05 pm
  Permalink

  Na pewno system pójdzie do przetestowania… a rynek i skuteczność zweryfikuję czy zostanie ten system z nami na dłużej 😉
  Ja tylko dodam z własnego doświadczenia, że o ile MajesticSEO nie prezentuje dużo linków, a ostatnio to nawet bardzo mało. To nic innego dużo lepszego (wiadomo jest Ahrefs, MOZ) nie wymyślono. Ale podpowiem, że warto by było może też coś pomyśleć o odpytywaniu google po nazwie domenie w średnikach („okazwłoka.pl”). Bywa to źle interpretowane w google – ale pewnie dałoby się jakoś dopracować – a w ten sposób można znaleźć sporo linków które MS nie znajduje.

 • Marzec 1, 2017 at 9:11 am
  Permalink

  To wymóg systemu, by linki były emitowane w różnych miejscach na stronie, nie mogą być wyświetlane w sąsiedztwie, dodatkowo nie można ich wyświetlać w stopkach serwisu. Pluginu na razie nie ma, zobaczymy co się da z tym zrobić.

  Szukać linków nie będziemy po Google, tym bardziej że trzeba by je dodatkowo porównywać z tymi z Majestica. Koszty byłyby za duże, a nikt nie udostępni GSC żeby weryfikować linki.

 • Kwiecień 7, 2017 at 6:56 am
  Permalink

  Mamy tak jakby kwiecień 🙂 jakieś info ?

 • Kwiecień 7, 2017 at 3:13 pm
  Permalink

  I jak tam prace nad tym nowym systemem? Bo już kwiecień, a chyba nic nowego się nie pojawiło? Chyba, że przegapiłem? 😉

 • Kwiecień 26, 2017 at 8:55 am
  Permalink

  Ciągle coś mnie zajmuje i nie mam czasu wystartować systemu.

 • Maj 2, 2017 at 9:13 pm
  Permalink

  Jest jakby maj 🙂

 • Maj 16, 2017 at 12:45 pm
  Permalink

  Jest jakby druga połowa maja 🙂
  Chyba, że coś przegapiłem 😛

 • Maj 29, 2017 at 1:14 pm
  Permalink

  Musieliśmy przesunąć start systemu z kilku powodów, w połowie lipca zostanie uruchomiony nasz system.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow