Już niebawem, bo już w marcu udostępnimy wszystkim nowy system wymiany linków! System został zbudowany z zamierzeniem konkurowania z wiodącym na rynku systemem. Budując system staraliśmy się pozbyć wszystkich mankamentów konkurenta. Dlatego najlepiej będzie, jeśli wymienię podstawowe różnice między systemami:

  1. Przyznawanie punktów za podstrony: nasz system przyznaje punkty od razu za podpięte strony i podstrony (o ile są zaindeksowane w Google), a nie dopiero gdy zaczną emitować linki. Dzięki temu wydawca ma większą kontrolę nad generowanymi punktami.
  2.  Nasz system nie przyjmuje podstron z tagami, zajawkami, stron wyszukiwania itd. Takie podstrony mogą być przyjęte jedynie w przypadku, gdy zawierają dodatkowy unikalny tekst na minimum 500 znaków (na przykład opis kategorii). Wydawca sam zgłasza wszystkie podstrony serwisu na jakich chce emitować linki, dzięki czemu do systemu nie przedostaną się przypadkowe, nic nie znaczące podstrony.
  3. Rankowanie stron na podstawie podlinkowania (majestic.com – Trust Rank i Refering Domains), a nie wyników z SERPów.
  4. Brak ocen za wygląd strony (przyjmowane są tylko dobrze wyglądające strony, ale ich wygląd nie ma wpływu na punktowanie).

To w sumie najważniejsze różnice pomiędzy systemami.

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow