Szybki przegląd SEO produktów i usług od SeoSolutions

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

SeoSolutions rozwija się od kilku dobrych lat, w tym czasie powstało wiele programów i usług z których korzystają agencje SEO jak i osoby/firmy robiące SEO we własnym zakresie. Poniżej lista produktów i usług, na które warto zwrócić uwagę.

indeksowanie.i4a.pl
To usługa, dzięki której zaindeksujesz zdobywane linki. Jest to chyba najtańszy indekser dostępny na naszym rynku (zagraniczne są zwykle jeszcze droższe).

WPis
WPis służy do zarządzania stronami opartymi o WordPress – zarówno instalowanych na serwerach jak i WEB 2.0. Co więcej, można zarządzać blogami na blogspot, a już niedługo dojdą inne platformy jak blog.pl czy blox.pl. WPis’em skonfigurujesz bloga, zainstalujesz templatkę, zaktualizujesz WordPressa, zainstalujesz pluginy, dodasz i zedytujesz wpisy, linki, strony. Wszystko z jednego miejsca – szczególnie przydatne narzędzie, gdy Twoje zaplecze SEO postawione jest na WordPress. Narzędzie ciągle rozwijane, jest instalowane na serwerze PHP klienta.

» «
 • Panel do zarządzania zapleczem WordPress - WPis
  Oszczędź czas na zarządzaniu zapleczem! Masowe dodawanie nowych treści i linków, edycja, usuwanie! Więcej informacji na http://i4a.pl/?p=wpis
 • LinkTak.pl - dobre linki
  Linki wysokiej jakości w dobrej cenie? Takie rzeczy tylko w LinkTak.pl

mj.i4a.pl
Usługa, dzięki której sprawdzisz parametry domen w majestic.com. Z tą usługą sprawdzisz tysiąc adresów za piętnaście złotych.

DonLinkage
Nikomu nie trzeba przedstawiać DonLinkage – jest to obecnie jedyny polski program do linkowania, który wciąż jest rozwijany i ma aktywne wsparcie. W planach jest jeszcze wiele nowych funkcji. Podobnie jak WPis, instalowany jest na serwerze klienta.

DonIndexer
Program służący do samodzielnego indeksowania linków. Program wymaga podpinania mini stron, aby było możliwe indeksowanie. Dzięki programowi możesz oszczędzić sporo pieniędzy, szczególnie gdy używasz dostępnych indekserów online. To również program na serwer klienta.

SeoInstalator
To mało popularny program, ale jakże przydatny, gdy instalujesz setki czy tysiące stron. Skonfigurowanie programu pod instalację setek stron trwa dosłownie kilka minut. SeoInstalator doda domenę do serwera, utworzy subdomenę, utworzy bazę danych mysql, wrzuci odpowiedni cms na ftp, zainstaluje stronę i jeszcze ją skonfiguruje! Działa z popularnymi panelami Direct Admin oraz cPanel!

Panel PikoCMS
To niewielki, ale funkcjonalny panel centralny do obsługi małego CMSa – PikoCMS. Jeśli stawiasz mini stronki jako zaplecze, to ten program pomoże Ci szybciej dodawać artykuły i linki do setek stron na raz!

Plagiator
Plagiator to program działający pod Windows, który sprawdza unikalność tekstów jak i zaindeksowanie linków.

freshscraper.i4a.pl
Usługa, dzięki której codziennie będziesz miał dostarczone nowe adresy do zdobywania linków. FreshScraper codziennie harwestuje Google w poszukiwaniu nowych adresów.

synonim.i4a.pl
Dzięki tej usłudze szybko wstawisz do swojego tekstu synonimy. Jest to automat, dzięki któremu wygenerowane teksty będą wyglądały co najmniej poprawnie.

 

To jeszcze nie wszystkie narzędzia, jakie posiadamy. I na pewno w najbliższym czasie powstanie jeszcze niejedno. Między innymi będzie to statyczny System Wymiany Linków, który zapowiadany jest już od 6 miesięcy. Jest też narzędzie przygotowywane w sumie od kilku tygodni, o nim jeszcze nikt z zewnątrz nie słyszał. Będzie informacja już wkrótce. Na pewno przyda się każdemu stawiającemu strony internetowe (na przykład zaplecze po SWLe czy inne zastosowania).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars - BĄDŹ PIERWSZY - OCEŃ!
Loading...

okazwłoka

Niezależny specjalista ds.... ble ble ble. Nie jestem żadnym specjalistą Raczej lubię bawić się z Google, odkrywać luki, pisać w PHP różne rozwiązania SEO i... tyle.

One thought on “Szybki przegląd SEO produktów i usług od SeoSolutions

 • Wrzesień 20, 2017 at 1:21 pm
  Permalink

  Bardzo interesująca lista narzędzi do szeroko pojętego pozycjonowania. Szczególnie może przydać się mi Plagiator do sprawdzania unikalności tekstów, w głównej mierze zleconych. Dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow