To już pewne! LinkTak jako pierwszy z automatycznych systemów zdobywania linków uruchamia funkcjonalność artykułów sponsorowanych.

Dotychczas każdy z systemów wymiany linków działał w oparciu o schemat tworzenia treści przez wydawców i zamieszczania na tych treściach linków reklamodawców. LinkTak wprowadza nową opcję: teraz to reklamodawca może dostarczyć treść z linkami do publikacji na stronie należącej do systemu. Korzyści takiego rozwiązania są oczywiste – zarówno dla reklamodawców jak i wydawców.

Krótko o korzyściach dla reklamodawców

Reklamodawcy często poszukują w systemach dla swoich linków treści dobrze dopasowanych tematycznie. Niestety nie jest to proste, szczególnie jeśli tematyka nie jest zbyt popularna. Między innymi w takich przypadkach LinkTak.pl proponuje idealne rozwiązanie. Reklamodawca może utworzyć własne treści z linkami i przesłać je na wybrane przez siebie strony. Zyska dzięki temu linki z własnych treści – o jakości dokładnie takiej, jaką sobie stworzy! To idealne rozwiązanie na przykład dla Agencji SEO, które pokazują zdobywane linki swoim klientom. Co ważne, na takich stronach z przesłanymi artykułami nie będzie innych linków.

Krótko o korzyściach dla wydawców

Wydawcy zaś zyskują dodatkowy zarobek na swoich stronach z minimalnym wkładem pracy. Wydawca otrzymuje gotowe treści do zamieszczenia na swojej stronie. Dodatkowo LinkTak.pl daje możliwość automatycznej publikacji takich treści!

Kiedy start?

Pełna funkcjonalność systemu artykułów sponsorowanych jest już gotowa. Od wczoraj trwa nabór stron do systemu artykułów sponsorowanych i jeśli pójdzie nie najgorzej, to już w następnym tygodniu reklamodawcy będą mogli zlecać publikację swoich treści na stronach wydawców.

Więcej informacji znajdziesz na stronie z opisem funkcjonalności artykułów sponsorowanych.

 

 

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow