Wydawco LinkTak.pl – możesz zaproponować klientowi darmowy test!

  • 4 marca, 2021

LinkTak.pl to wciąż rozwijający się system służący do promowania stron internetowych. Tym razem jednak nie będzie reklamowania tego systemu. W tym wpisie pokażę wydawcom (czyli użytkownikom, którzy aktywnie zarabiają na sprzedaży punktów systemowych) w jaki sposób można zaproponować nowemu klientowi pierwszy miesiąc punktów za darmo! Nowi klienci systemu bardzo często pytają o punkty testowe, więc warto to wykorzystać.

W jaki sposób można zaproponować nowemu klientowi pierwszy miesiąc punktów za darmo? W tym celu wystarczy skorzystać z możliwości, jaką daje systemowy program partnerski:

Akcja Warunki/Szczegóły Wysokość prowizji
Rejestracja poleconego użytkownika Zarejestrowany użytkownik musi wykazać aktywność: podpięcie przynajmniej jednej domeny lub linkowanie z systemu. Płatność jednorazowa. 10 kredytów

Jak widać, za polecenie nowego użytkownika otrzymasz 10 kredytów. Kredyty można sprzedać lub wykorzystać na transfery i inne funkcjonalności systemu.

Wydawca może wykorzystać powyższy fakt i proponować klientowi równowartość punktową (np. 1000 – 1500 punktów) na pierwszy miesiąc za darmo tak naprawdę otrzymując zapłatę w postaci kredytów z programu partnerskiego. Warunek będzie oczywiście jeden: jeśli klient założy konto z polecenia wydawcy. Jak tego dokonać?

Pierwszym sposobem jest podanie przez rejestrującego się loginu lub adresu email polecającego. Można to uzyskać automatycznie przenosząc użytkownika na stronę rejestracji np.: http://linktak.pl/?typ=strona_rejestracji&p=MOJ_LOGIN.

Drugim sposobem jest zapisanie ciasteczka (ważne 365 dni) odsyłając użytkownika na dowolną podstronę serwisu linktak.pl z parametrem GET 'info’ równym ID, czyli w Twoim przypadku może to być np.: http://linktak.pl/?info=MOJE_ID

Aby się upewnić, że użytkownik zarejestrował się z naszego polecenia wystarczy, że wydawca sprawdzi login w zakładce programu partnerskiego w sekcji „Lista poleconych użytkowników”.

Korzystając z tego sposobu łatwiej będzie Ci przekonać osobę do systemu. Zdaję sobie sprawę, że jeden miesiąc to za mało, żeby dobrze przetestować system, ale od czegoś trzeba zacząć 🙂

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow