Nowy backlink checker już jest dostępny!

  • 7 października, 2021

Sprawdzanie backlinków nie musi być drogie. Ten nowy backlink checker działa w oparciu o model płatności „Pay What You Want”, czyli „Płać Ile Chcesz”. Poniżej kilka informacji na temat tego nowego backlink checkera, czyli serwisu do pobierania linków prowadzących do stron…

https://znajo.pl to system, który monitoruje polskojęzyczną część Internetu. W swojej bazie zawiera informację o ponad 60 milionach backlinków, a każdego dnia dochodzą informacje o dodatkowy milion linków zwrotnych! W swojej bazie zawiera informacje o około 4,5 milionach domen. To sprawia, że już dziś znajo.pl może być ciekawą alternatywą dla popularnych serwisów tego typu.

Warto skorzystać ze znajo.pl jako dodatkowe źródło informacji o backlinkach, szczególnie że jest to serwis, w którym za wybrany pakiet płacisz… ile chcesz.

Jakie możliwości ma znajo.pl?

Jest to nowy serwis, który dopiero buduje bazę backlinków, szacunkowo zawiera dopiero kilka procent linków, system powinien się nasycić linkami do około 3 miesięcy, ale już teraz stanowi dość pokaźne źródło wiedzy o linkach: dokładnie 62 235 433 backlinków na moment pisania tego artykułu (7 październik 2021, godzina 9.53).

Na ten moment znajo.pl posiada jedynie podstawową funkcjonalność tj. przeglądarkę backlinków oraz możliwość eksportu backlinków do pliku:

I jeszcze widok na raporty:

Przyszłość znajo.pl

Znajo.pl przede wszystkim będzie poszerzało bazę linków, ale nie tylko. Dojdą również nowe narzędzia, dostęp do API do pobierania statystyk i backlinków. Będzie też na pewno wiele dodatkowych narzędzi rozwijanych pod kątem SEO.

W ramach serwisu będzie również dostępny dedykowany program na własny komputer do szczegółowej analizy linków. Jeśli słyszałeś lub korzystałeś kiedyś z Seo Odkurzacza, to wiesz o czym tutaj piszę 🙂

 

Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow